Wiadomości

  • 20 lipca 2021
  • wyświetleń: 1319

Tyszanin jechał 106 km/h w terenie zabudowanym

Wideorejestrator policyjnego radiowozu mikołowskiej grupy speed nagrał kierującego osobówką 37-letniego tyszanina, który w centrum Gostyni poruszał się z prędkością 106 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Mężczyzna tłumaczył się pośpiechem do banku. Spotkanie z policją zakończył otrzymaniem wysokiego mandatu i utratą prawa jazdy.

16 km / h w terenie zabudowanym
16 km/h w terenie zabudowanym - tyszanin stracił prawo jazdy na 3 miesiące · fot. Kadr z materiału z wideorejestratora


37-latek poruszał się z prędkością aż 106 km/h swoim fordem mondeo jedną z głównych ulic w miejscowości Gostyń, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych i zatrzymali jego prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Funkcjonariusze przestrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych. Nieustające apele mundurowych mają uzmysłowić, że każdy użytkownik drogi odpowiada za bezpieczeństwo w ruchu!

ar / tychy.info

źródło: KPP Mikołów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.