Wiadomości

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 2652

[ZDJĘCIA] Potrącenie rowerzysty na Żwakowskiej

17 lipca około godziny 7.40 na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną drogą rowerową na ul. Żwakowskiej doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy.

Potrącenie rowerzysty na Żwakowskiej - 17.07.2021 · fot. 112tychy.pl


Do wypadku doszło w rejonie ronda Polonia (Żwakowska - al. Bielska - al. Jana Pawła II). Na miejsce zdarzenia zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przetransportowany do szpitala na dokładne badania.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca osobowego Opla, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Dodatkowo na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Działania służb na miejscu trwały blisko dwie godziny. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze postepowanie w sprawie tego zdarzenia.

Na czas działań pas do skrętu w prawo z ul. Żwakowskiej w al. Bielską został wyłączony z ruchu.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.