Wiadomości

  • 24 lipca 2021
  • 31 lipca 2021
  • wyświetleń: 4576

MotoPiknik dla Ryśka Riedla w ostatni dzień lipca

Za nami:

31 lipca w Riedel Music Club w Tychach od godziny 15.00 potrwa MotoPiknik dla Ryśka Riedla. Będzie to okazja do spotkania motocyklistów i ich rodzin z całej Polski!

moto piknik  dla RR


31 lipca to rocznica śmierci Ryszarda Riedla i organizując to wydarzenie pomysłodawcy chcą podkreślić, że w jego życiu motocykle, muzyka i rodzina zajmowały bardzo ważne miejsce. Około godziny 16.00 uczestnicy przejadą na cmentarz na Wartogłowcu, by zaznaczyć symbolicznym dźwiękiem klaksonów obecność i pamięć o wielkim tyszaninie.

To już kolejny piknik dla motocyklistów organizowany w Riedel Music Club, a z roku na rok chętnych do udziału w nim przybywa.

W ramach współpracy z tyską KMP i Komendą Wojewódzką uczestnicy porozmawiają o bezpieczeństwie na drodze. Czekają na Was też moto-atrakcje branżowe przygotowane we współpracy z WORD Katowice. W godzinach wieczornych odbędzie się pokaz filmu i materiałów o Ryszardzie Riedlu. Wydarzenie zakończy się koncertem „Jam Session dla RR” poprzedzonym koncertem KFM rock.

Zabierzcie ze sobą pociechy! Wraz z Miejskim Centrum Kultury w godzinach 16.00-18.00 organizatorzy przygotowali dla nich atrakcje z Tyszakami (więcej o tyszakach:

By promować tyską fundację DKMS oraz Śląskie Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo", zaproszono ich
przedstawicieli do uczestnictwa w wydarzeniu.

Piknik organizują Riedel Music Club i Brave Dogs Polska Chapter Tychy.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.