Wiadomości

  • 13 lipca 2021
  • wyświetleń: 1782

[FOTO] Potrącenie rowerzystki na Rondzie Zesłańców Sybiru

12 lipca około godziny 19.40 na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną śluzą rowerową przy rondzie Zesłańców Sybiru (Armii Krajowej-Sikorskiego) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki.

Potrącenie rowerzystki na Rondzie Zesłańców Sybiru - 12.07.2021
Potrącenie rowerzystki na Rondzie Zesłańców Sybiru - 12.07.2021 · fot. 112tychy.pl


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca osobowego Peugeota, który nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce. W wyniku zderzenia rowerzystka doznała urazu ręki (złamanie nadgarstka) i została przewieziona do szpitala na dalsza diagnostykę. Działania służb na miejscu trwały ponad godzinę.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego i patrole policji. Na czas działań ratowniczych oraz wykonania dokumentacji przez policyjnego technika pas do skrętu w prawo z ul. Sikorskiego w ul. Armii Krajowej prze markecie był wyłączony z ruchu.

Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.