Wiadomości

  • 10 lipca 2021
  • 11 lipca 2021
  • wyświetleń: 2050

Elfinki - seans specjalny w niedzielny poranek. Wygraj bilet!

Za nami:

W katowickim Kinie Helios w Galerii Libero w niedzielny poranek obejrzymy nowy film adresowany do najmłodszych widzów - Elfinki. To nie tylko zabawna przygoda, ale także bajka o tym, że warto pomagać i być życzliwym dla innych. Na seans z konkursami kino zaprasza 11 lipca. A nasi czytelnicy w konkursie portalu tychy.info mogą wygrać zaproszenie dla dwóch osób na ten seans!„Elfinki” to kino dla najmłodszych - znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Rekomendowany wiek publiczności: 4+
Czas trwania filmu: 78 min
Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Na seanse „Elfinki” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu Facebook Helios Dla Dzieci: https://www.facebook.com/HeliosDlaDzieci

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.