Wiadomości

  • 9 lipca 2021
  • wyświetleń: 1898

[FOTO] Zagubiona seniorka odnaleziona przez straż miejską

Tyscy strażnicy miejscy pomogli wydostać się seniorce z gęstych zarośli. Konieczne było rozcięcie metalowego płotu przez strażaków.

yscy strażnicy miejscy pomogli wydostać się seniorce z gęstych zarośl
Tyscy strażnicy miejscy pomogli wydostać się seniorce z gęstych zarośli - 07.07.2021 · fot. Straż Miejska Tychy


7 lipca, około godziny 15.00 dyżurny straży miejskiej w Tychach, otrzymał zgłoszenie o przebywającej w zaroślach starszej osobie która prawdopodobnie może potrzebować pomocy.

Na miejsce dyżurny bezzwłocznie zadysponował podległy mu patrol. W gęstych zaroślach strażnicy zauważyli starszą kobietę. Ze względu na utrudniony dostęp, jeden ze strażników przeskoczył płot celem rozeznania sytuacji, natomiast drugi wezwał straż pożarną, która po przyjeździe rozcięła metalowy płot, tak aby kobieta swobodnie mogła wyjść.

Po kilkunastu minutach drugi patrol straży miejskiej przywiózł krewną seniorki, a będący na miejscu zespół ratownictwa medycznego, przejął kobietę celem przeprowadzenia profilaktycznych badań.

ar / tychy.info

źródło: Straż Miejska Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.