Wiadomości

  • 9 lipca 2021
  • wyświetleń: 888

Stowarzyszenie Dogma edukuje z zakresu prawa

Stowarzyszenie Dogma w ramach współpracy z miasta Tychy realizuje zadanie publiczne z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej. Mieszkańcy mogą korzystać bezpłatnej pomocy prawnej bezpłatnych porad obywatelskich. Organizacja rozpowszechnia też materiały edukacyjne, które prezentujemy poniżej. Umowa zawarta na odległość i udostępnianie zdjęć dzieci w internecie - to tematy, które zdecydowała się teraz poruszyć.

Na stronie internetowej http://www.dogma.org.pl znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Organizacja prowadzi infolinię (79 88 69 599), na której można uzyskać informacje na temat warunków i zasad korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego, mediacji. Na bieżąco także prowadzi kampanię promującą bezpłatne poradnictwo w punktach NPP/NPO, m.in. poprzez stronę internetową i portale społecznościowe.

Stowarzyszenie zachęca także do śledzenia profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/stowarzyszeniedogma
oraz strony internetowej http://dogma.org.pl/

stowarzyszenie dogma


stowarzyszenie dogma

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.