Wiadomości

  • 5 lipca 2021
  • wyświetleń: 4654

[FOTO] Wycieczka rowerowa i eko-kiermasz ze św. Krzysztofem

W niedzielę 4 lipca sporo rowerowych atrakcji czekało na mieszkańców przy parafii Świętego Krzysztofa - patrona kierowców i Miasta Tychy. Rano w trasę wyruszyła grupa rowerzystów, którą poprowadził tyski oficer rowerowy - Michał Kasperczyk. Wycieczka z Tychów pojechała w kierunku wschodnim do Bierunia, jej celem było m.in. jezioro Łysina. Po południu pod parafią św. Krzysztofa nie zabrakło zdrowych smakołyków i atrakcji dla najmłodszych za sprawą Eko-kiermaszu.

Wycieczka rowerowa ze świętym Krzysztofem i Eko-kiermasz - 04.07.2021 · fot. Tomasz Gonsior/info.tychy


Podczas eko-kiermaszu Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY, Tyska Policja, WORD Katowice oraz Fundacja Multiintegra zadbały o naukę i rozrywkę poprzez zabawę. Na miejscu czekały konkursy rowerowe, konkursy sprawnościowe, tor przeszkód, symulatory, dmuchańce, a także prelekcje jak bezpiecznie zachować się na drodze i bezpiecznie spędzić wakacje. Dla zwycięzców konkursów czekały nagrody, a wszystkie dzieci mogły liczyć na odblaskowe gadżety świętego Krzysztofa.

Kolejna wycieczka rowerowa organizowana przez parafię odbędzie się 11 lipca. Tym razem oficer rowerowy Michał Kasperczyk poprowadzi uczestników na trasie Tychy - Kostuchna Hałda. Finał akcji zaplanowano około godziny 15.00 na Alei Niepodległości. Jednocześnie zostaną wręczone nagrody i zostanie podsumowana akcja "Kręcimy dla Tychów".

Więcej o inicjatywie "Na kole ze św. Krzysztofem":
https://www.tychy.info/wiadomosci/12295-na-kole-ze-swietym-krzysztofem-wycieczka-na-halde-w-kostuchnie

Na kole ze Świętym Krzysztofem

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj