Wiadomości

  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2397

Moneta, Norkowski i Lewicki odchodzą z GKS Tychy

Po zakończeniu sezonu 2020/2021 z tyskiego klubu odchodzą Łukasz Moneta, Łukasz Norkowski i Szymon Lewicki. Wygasające z końcem czerwca kontrakty trójki zawodników nie zostaną przedłużone.

Łukasz Moneta
Łukasz Moneta · fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl


27-letni skrzydłowy, Łukasz Moneta w Tychach spędził dwa ostatnie sezony. Na pierwszoligowych boiskach rozegrał w trójkolorowych barwach 59 meczów, w których strzelił 4 bramki. Ponadto wystąpił w pięciu spotkaniach Pucharu Polski.

Łukasz Norkowski
Łukasz Norkowski · fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl


21-letni Norkowski piłkarzem GKS został przed rozpoczęciem minionych rozgrywek, trafiając na roczne wypożyczenie z Lecha Poznań. Filigranowy pomocnik wystąpił łącznie w 22. meczach Fortuna 1 Ligi. Po okresie wypożyczenia „Norek” powraca do poznańskiego klubu.

Szymon Lewicki
Szymon Lewicki · fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl


Dwuletnim stażem w tyskim zespole legitymuje się także Szymon Lewicki. 33-letni napastnik trafił do GKS we wrześniu 2019 roku i w tym czasie rozegrał 49 ligowych spotkań, w których strzelił 12 goli. Dwa trafienia zaliczył również w pięciu meczach Pucharu Polski.

Całej trójce zawodników dziękujemy za reprezentowanie trójkolorowych barw i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.