tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 maja 2021
  • 15 maja 2021

Uwaga kierowcy! Nowe oznakowanie na Paprocanach

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach na wniosek Straży Miejskiej oraz Komendy Miejskiej Policji wprowadził nowe, bardziej czytelne oznakowanie.

Nowe oznakowanie na Paprocanach
Nowe oznakowanie na Paprocanach · fot. UM Tychy


Nowe oznakowanie ma poprawić bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów oraz przypomnieć kierowcom, że np. droga pożarowa, nie jest miejscem postoju dla samochodów. Służby miejskie liczą także, że więcej znaków o obowiązujących zasadach zapobiegnie dewastacji terenu ośrodka (zdarza się, zwłaszcza latem, że samochody parkują także na trawnikach).

- Prosimy, by kierowcy zwracali uwagę na oznakowanie i stosowali się obowiązujących zasad, to uchroni ich przed zbędnymi kosztami. Będziemy pilnować przestrzegania przepisów i egzekwować m.in. parkowanie w miejscach do tego nieuprawnionych - mówi Ryszard Polcyn, komendant Straży Miejskiej w Tychach.

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany to jedno z ulubionych miejsc spędzania wolnego czasu przez tyszan, ale także mieszkańców okolicznych gmin. Pięknie położony, daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.