Sport

  • 26 września 2018
  • wyświetleń: 1964

Treningi ogólnorozwojowe dla młodych zawodników w SCT

Materiał partnera:

Zapraszamy wszystkich zawodników trenujących tenis ziemny, oraz inne dyscypliny sportowe, do wzięcia udziału w treningach ogólnorozwojowo - motorycznych w Śląskim Centrum Tenisa.

Treningi ogólnorozwojowe dla młodych zawodników


Współczesny sport wymaga wielokierunkowego treningu, dlatego podczas zajęć, które odbywają w Śląskim Centrum Tenisa zawodnicy są szkoleni pod kątem: zwiększenia siły, mocy, szybkości, gibkości oraz wytrzymałości.

Podczas treningów wprowadzane zostają specjalistyczne ćwiczenia profilaktyczne, które mają na celu wyeliminować powstawanie kontuzji u zawodników. Treningi prowadzone są pod okiem naszego doświadczonego fizjoterapeuty i trenera przygotowania ogólnorozwojowego mgr. Tomasza Bałucha. Pan Tomasz Bałuch jest absolwentem AWF Kraków, gdzie ukończył studia na kierunku fizjoterapii. Ponadto odbył cykl specjalistycznych szkoleń w Warszawie u Krzysztofa Guzowskiego, osobistego fizjoterapeuty Agnieszki Radwańskiej. Jest także byłym profesjonalnym tenisistą, dwukrotnym vice-mistrzem Polski w drużynie KS Górnik Bytom.

Dzięki doświadczeniu, specyfikacji studiów, szkoleniom, a także 10 letniej karierze tenisowej, możemy zagwarantować, że treningi prowadzone przez mgr. Tomasza Bałucha, dadzą zawodnikom olbrzymie korzyści i przyczynią się do osiągnięcia zamierzonych rezultatów na korcie, stadionach i boiskach.

Zapisy na treningi ogólnorozwojowe w recepcji klubu pod nr tel. (32) 210-11-61, 781-160-170 lub na adres email: info@centrumtenisa.pl.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj