Sport

  • 3 lipca 2021
  • wyświetleń: 1941

[ZDJĘCIA] SCT na Mistrzostwach Polski w Tenisie do lat 16

Materiał partnera:

W Szczecinie kończą się Mistrzostwa Polski w Tenisie do lat 16. Wśród zawodników reprezentujących Śląskie Centrum Tenisa znaleźli się: Antoni Pękała, Franciszek Pękała, Weronika Domańska oraz Bartek Miszczak.

Mistrzostwa Polski w Tenisie do lat 16


Udany występ zaliczył Antoni Pękała, który wygrywając swoje 2 mecze przeszedł przez eliminacje i dotarł do turnieju głównego. W pierwszej rundzie turnieju głównego Antek pokonał Adriana Smatera, osiągając 1/8 Mistrzostw Polski w grze pojedynczej. W walce o fazę 1/4 Mistrzostw uległ turniejowej jedynce - Tomaszowi Berkiecie.

Weronika Domańska przeszła pierwszy etap turnieju głównego pokonując Leticię Matuszewski osiągając tak jak Antek fazę 1/8 Mistrzostw, jednak w następnej rundzie została pokonana po bardzo wyrównanym spotkaniu przez turniejową czwórkę - Monikę Stankiewicz.

Świetny mecz w Mistrzostwach rozegrał Franek Pękała, który w pierwszej rundzie stoczył niezwykle zacięte spotkanie ze swoim dobrym kolegą Jasiem Wieczorkiem. Po ponad 3,5 godzinnym pojedynku, Franek musiał uznać wyższość Janka, ulegając mu 1:2 w setach.

Również 2 tygodnie wcześniej Franek zaliczył dobry występ w Ogólnopolskim Turnieju Kadetów rozgrywanym w Żywcu. Tam występując w parze z Vitaliim Hnidets dotarli do półfinału debla, gdzie nieznacznie ulegli w super tie breaku zwycięzcom całego turnieju.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na korcie!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj