Rozrywka

  • 18 września 2020
  • 19 września 2020
  • wyświetleń: 1125

[WIDEO] Chłodno zagrało koncert w ramach Sofar Sounds Katowice

Chłodno podczas koncertu Sofar Sounds Katowice wykonało premierowo utwór "Nie mów nic". Wideo z zapisem tego wydarzenia miało premierę 17 września. Posłuchajcie!Nagranie znalazło się na globalnym kanale Sofar Sounds. Jak przyznaje zespół, to spory sukces. - Myślę, że to duże osiągnięcie być na kanale razem z Billim Eilishem, Hozierem, czy Krzysztofem Zalewskim - komentuje Szymon Pałyz.

Utwór "Nie mów nic" nie był wcześniej nigdzie publikowany. W nagraniu zobaczycie koncertową wersję utworu. Chłodno pracuje teraz nad wersją studyjną.

Loading...


Sofar Sounds to spontaniczne koncerty w niezapowiedzianym wcześniej miejscu i czasie. Sofar to właśnie skrót od songs from a room. Projekt jest realizowany od 2009 roku. Ideą jest przywrócenie magii koncertom na żywo, bez tłumów. Pierwszy koncert miał miejsce w Londynie. O tym. kto zagra i gdzie, uczestnicy dowiadują się dopiero w dniu wydarzenia. Zawsze są to miejsca kameralne. Idea Sofar Sounds rozprzestrzeniła się w ciągu dekady na całym świecie. Obecnie koncerty organizowane są w ponad 400 krajach, w tym w Katowicach.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.