Rozrywka

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 2703

Sport i rękodzieło - jesienne warsztaty na Osiedlu A

Za nami:

Po wakacjach Miejskie Centrum Kultury rusza z kolejnym cyklem zajęć na osiedlu A, który jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Tychy. Mieszkańców czeka aż 5 różnych rodzajów warsztatów tematycznych. Cykl rozpoczął się 7 września i będzie kontynuowany do końca listopada.

Harmonogram warsztatów:  • każdy poniedziałek

Aerobik
Zajęcia ze zdrowego kręgosłupa prowadzone przez ASKA Aktywność Ruchowa pozwalające świadomie pracować ciałem i pomóc na dotychczasowe bóle lub zadziałać prewencyjnie, by nigdy nie poczuć dyskomfortu. Uczestnicy przynoszą na zajęcia sportowy strój i obuwie oraz maty.

  • każdy wtorek

Zajęcia kreatywne dla dzieci
Dla dzieci przygotowano kreatywne zajęcia z Eko Przystanek, podczas których można będzie wykonać np. mydełka i musujące kule do kąpieli, łapacze snów, ręcznie malowaną torbę, czy bawić się pachnącymi masami plastycznymi.

  • Każda środa

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup
Zajęcia ze zdrowego kręgosłupa prowadzone przez ASKA Aktywność Ruchowa pozwalające świadomie pracować ciałem i pomóc na dotychczasowe bóle lub zadziałać prewencyjnie, by nigdy nie poczuć dyskomfortu. Uczestnicy przynoszą na zajęcia sportowy strój i obuwie oraz maty.

  • każdy czwartek

Nowość! Rękodzieło dla dorosłych
Na uczestników czeka duża ilość pięknych i łatwych do wykonania dzieł, które każdy będzie wykonywał i efekty swojej pracy zabierał do domu. Wykonamy m.in. biżuterię, dekoracje do domu, produkty zielarskie i kosmetyczne. Doświadczona instruktorka zarazi swoją naturalną sztuką.

  • każda sobota

Nordic walking
Na wszystkie aktywne osoby czekają zajęcia Nordic Walking prowadzone przez Livio Beata Wiórek. Energetyczne spacery z kijkami to idealny pomysł na rozpoczęcie soboty i zadbanie o sprawność naszego ciała. Uczestnicy przynoszą na zajęcia sportowy strój i obuwie oraz maty.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 32 702 90 lub e-mail: klaudia.jadwiszczyk@mck.tychy.pl

Zbiórka dla zajęć w plenerze (nordic walking oraz przy dobrej pogodzie zdrowy kręgosłup) pod kościołem pw. Miłosierdzia Bożego. Zbiórka na aerobik, warsztaty kreatywne dla dzieci oraz rękodzieło - w Sali Parafialnej przy ul. Andersa 25.

W razie niepogody zajęcia plenerowe Nordic Walking zostaną odwołane, o czym zapisani uczestnicy zostaną poinformowani za każdym razem, a zajęcia ze Zdrowego Kręgosłupa zostaną przeniesione z pleneru do dużej sali parafialnej.

Udział w zajęciach jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzeń dostępnego tutaj.

Warsztaty realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 dla Miasta Tychy.

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.