tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 stycznia 2020
  • 21 lutego 2020

Punky Reggae Live 2020. Zagrają: Farben Lehre, Dr Misio, The Analogs

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

W piątek, 21 lutego o godzinie 19.00 w Chacharni odbędzie się niezwykły koncert: Punkty Reggae Live. Zagrają: Farben Lehre, Dr Misio, The Analogs oraz Do góry nogami!Bilety:
  • 55 zł (przedsprzedaż od 01.01.2020)
  • 60 zł (w dniu koncertu)


Sprzedaż biletów:


Klub Muzyczny CHACHArnia


Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku - po kilku latach przerwy - ponownie powróciła na polską mapę koncertową. Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka.Formacja Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. "Wesele", "Dom zły" "Drogówka" czy "Kler", który na muzycznej scenie należy do jednych z najbardziej żywiołowych frontmanów. Kapela gra ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu.THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak "Era Techno", "Pieśń Aniołów" czy "Co Warte Jest Życie" zna każdy fan, nie tylko punk rocka. Ostatni jak do tej pory album zespołu, zatytułowany "Wilk" ukazał się w styczniu 2018 roku, zbierając bardzo dobre recenzje i potwierdzając jednocześnie, że THE ANALOGS to jeden z najlepszych zespołów polskiego punk rocka.Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj