Reklama

Rozrywka

  • 18 lipca 2019
  • 3 września 2019
  • wyświetleń: 4195

[ZDJĘCIA] Koncert Roksany Węgiel rozpoczął rok szkolny w Pszczynie

Pomimo ulewnego deszczu sporo osób zgromadziło się w poniedziałek, 2 września na pszczyńskim rynku, by zobaczyć i wysłuchać koncertu Roksany Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior i pierwszej edycji The Voice Kids zaśpiewała w naszym mieście na rozpoczęcie roku szkolnego.

Koncert na rozpoczęcie roku szkolnego na pszczyńskim rynku w wykoniu Roksany Węgiel - 02.09.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter / tychy.info


Po sukcesie ubiegłorocznego koncertu, podczas którego wystąpili Dawid Kwiatkowski i zespoły Felivers oraz Dream Atlas, w tym roku przyszedł czas na drugą odsłonę wydarzenia. Tym razem w Pszczynie wystąpiła Roksana Węgiel, 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej edycji The Voice Kids.

Loading...


Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono ponad 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 7 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

Tuż przed niekwestionowaną gwiazdą młodego pokolenia wystąpił pszczyński zespół Koziguar, grający electropop.

Koncert Koziguar jako support przed koncertem Roksany Węgiel na pszczyńskim rynku, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego - 02.09.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter / tychy.info


- Znaczny spadek temperatury oraz deszcz nie odstraszyły pszczyńskiej młodzieży. Chociaż z parasolami, ale również z dobrymi humorami uczniowie uczestniczyli w koncercie Roksany Węgiel. Koncert na inaugurację roku szkolnego to nasza nowa tradycja. Z tej okazji życzę wszystkim połamania pióra. Niech pierwszy dzień szkoły w naszym mieście jest dniem dobrej zabawy - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol, który jest pomysłodawcą takiego właśnie rozpoczęcia roku szkolnego.

BM, Oskar Piecuch / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.