Ogłoszenia Tychy Ogłoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 15 stycznia 2019
  • 12 lutego 2019

Półkolonie "Wilcze Gniazdo" w Klubie Wilkowyje MCK

Za nami:

Klub Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury w Tychach zaprasza do skorzystania z zimowej oferty półkolonijnej dla dzieci szkolnych.

Półkolonie "Wilcze Gniazdo" odbędą się w dniach od 18 do 22 lutego. W programie zimowej edycji Wilczego Gniazda m.in. wycieczka do Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, wizyta w sali zabaw Kosmos, wyjście do Multikina, warsztaty projektowania własnego skórzanego breloczka, gry i zabawy animacyjne, wyjście na kręgle, warsztaty robienia pizzy w Da Grasso oraz cała masa atrakcji.

Zajęcia odbywają się w godz. 9.00-15.30, a Klub jest czynny w godz. 8.00-16.00. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym (klasy od I do VI). Koszt udziału dziecka w turnusie wynosi 250 zł (zapewniamy również posiłek obiadowy).

Na półkolonie można się zapisywać od 16 stycznia od godz. 16.00 osobiście w Klubie Wilkowyje MCK, należy mieć przy sobie wypełnione dokumenty (dostępne na www.kultura.tychy.pl oraz w biurze Klubu). Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji w Klubie Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94, tel. (32) 227-26-22, 691-770-344 lub klub@mck.tychy.pl.

Półkolonie "Wilcze Gniazdo" w Klubie Wilkowyje MCK

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.