Rozrywka

  • 28 sierpnia 2023
  • 14 września 2023
  • wyświetleń: 1580

Szkółki Tenisowe w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie - nabór na rok szkolny 2023/2024

Materiał partnera:

Daj swojemu dziecku (4-17 lat) możliwość rozpoczęcia tej pięknej tenisowej przygody, która zaowocuje zbalansowanym rozwojem fizycznym i pomoże wyrobić u dziecka sportowy charakter!

Oferujemy zróżnicowane opcje zajęć z trenerem - w grupach rówieśniczych lub indywidualnie. Jeden, dwa lub więcej razy w tygodniu.

Nasi trenerzy wychowali już wielu utytułowanych zawodników. W Śląskim Centrum Tenisa Twoje dziecko jest w najlepszych rękach i trenuje w najbardziej komfortowych warunkach w kraju!

Nasz Klub trzy razy z rzędu zdobył prestiżowy tytuł Klubu Roku Tenis 10 Polskiego Związku Tenisowego - za lata 2019, 2020 i 2021! SCT Pszczyna zajęło w rankingu 1. miejsce spośród 142 najlepszych klubów z całej Polski zajmujących się treningiem tenisowym dzieci do lat 10.

Zapraszamy dzieci i młodzież od 4. do 17. roku życia.
Trenerzy tenisa: Yulia Pugach, Piotr Słotwiński, Michał Nowicki, Mateusz Piotrowski, Sławosz Pękała oraz Krzysztof Glinka czekają na Was!

Zajęcia ruszają już od września!
Cena już od 160 zł/miesiąc.

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje w Recepcji Klubu pod numerem telefonu: 781 160 170
e-mail: recepcja@centrumtenisa.pl

ZAPRASZAMY!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj