Rozrywka

  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 1949

Filmowe poranki dla dzieci w Heliosie : Tomek i przyjaciele

W niedzielę, 25 lipca o godzinie 10.30 w Kinie Helios w Katowicach (Galeria Libero) kolejny Filmowy Poranek dla Dzieci. Tym razem odbędzie się seans bajki Tomek i Przyjaciele (sezon 22, cz. 2). Dla naszych czytelników mamy do wygrania jedno zaproszenie dla dwóch osób na ten seans!

tomek i przyjaciele


Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, sezon 22, cz. 2. w niedzielę 25 lipca o godzinie 10.30.

Młodzi widzowie zobaczą zestaw bajek:

  • Co potrafi Rebeka
  • Tomek jedzie do Bollywood
  • Samson i fajerwerki
  • Uciekający wagon
  • Czerwona Rózia


"Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych.

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

KonkursLink do informacji o seansie na stronie kina Helios:
https://www.helios.pl/51,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/20829/FILMOWE-PORANKI%3A-Tomek-i-Przyjaciele--sezon-22--cz--2

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.