Rozrywka

  • 20 lipca 2021
  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 1983

Plenerowy rodzinny maraton filmowy na Wartogłowcu

Za nami:

Koniec lipca na Wartogłowcu oznacza prawdziwe filmowe szaleństwo! 23 lipca obejrzymy aż dwa filmy - „Marona - psia opowieść” autorstwa Anca Damian i „Tajemnica Raoula Taburina” w reżyserii Pierre’a Godeau. Wydarzenie jest finansowane z Budżetu Obywatelskiego.Godzina 17.00 „Marona - psia opowieść”Czy kiedykolwiek zastanawialiście się o czym myślą psy? Jak wygląda los psów, szczególnie tych nierasowych? Niewielka suczka Marona trafia w ręce coraz to nowych opiekunów. Każdy z nich nadaje jej nowe imię, jednak nie potrafi zbudować dla niej stałego miejsca. Odpowiemy sobie na pytania co to znaczy miłość i szczęście, szczególnie z psiej perspektywy.

„Marona”, jak mówi Anca Damian, „jest wciągająca i zabawna, gdzieś na styku sztuki wizualnej i muzyki. Kiedy się śmiejemy i płaczemy, w końcu bezwarunkowo odczuwamy miłość i czułość, za którą wszyscy tęsknimy.”

Godzina 19.00 Tajemnica Roaula Taburina

Raoul Taburin jest ekspertem w naprawianiu rowerów. Skrywa jednak jedną, bardzo wstydliwą tajemnicę - nie potrafi jeździć na rowerze. Pierwsze próby przeprowadził jeszcze w dzieciństwie, jednak za każdym razem nie potrafił złapać równowagi. Czterdzieści lat później, mężczyzna poznaje osobę, przed którą nie będzie w stanie utrzymać tajemnicy - fotografa, który będzie chciał uwiecznić każdego mieszkańca na zdjęciu, a zwłaszcza rowerowego mistrza na jego własnym rowerze.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.