tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 12 lutego 2021
  • 16 lutego 2021

Dla Tych zagrają w sieci: na scenie MCK zespół Pozor Trio

Za nami:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza we wtorek, 16 lutego o 19.00 na kolejny e-koncert tyskiej kapeli - tym razem wystąpi przed Wami Pozor Trio. W oczekiwaniu na odmrożenie kultury MCK kontynuuje prezentacje singli i minikoncertów.

Reklama

pozor trio


Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień jeszcze przez jakiś czas w sieci. Nowe koncerty tych znanych? A może zupełnie nieodkryte jeszcze przez Ciebie muzyczne inspiracje z naszego miasta? Przekonaj się na własne uszy!

Koncerty są publikowane na kanałach społecznościowych - Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, a także na YouTube'ie MCK w wybrane wtorki, zawsze o godzinie 19.00.

Do współpracy zaproszono tyskich artystów, muzyków, którzy prezentują swoje muzyczne dokonania. Po serii udanych koncertów zespołu Chłodno, Michała Czachowskiego, LarsOna i projektu Sidor x S-AGE, a także Eloi, Kasi Skiby, Double Blind oraz Tomasza Borowczyka przyszła pora na kolejne muzyczne odkrycia! Przed nami luty z Pozor Trio!

Celem cyklu jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasto Tychy i okolic, możliwość ich przypomnienia lub zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego. W nowej formule to możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej formie profesjonalnie nagranego mini e-koncertu!

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.