Co, gdzie, kiedy?

  • 8 maja 2021
  • 30 maja 2021
  • wyświetleń: 7751

Po 223 dniach wróciły największe atrakcje Wodnego Parku Tychy

Ekstremalne zjeżdżalnie z pionowym startem, basen z falami, dzięki którym można poczuć się jak nad oceanem, strefa z wodnymi zabawkami dla najmłodszych, fun podczas surfowania w symulatorze czy łapanie promieni słońca na basenie zewnętrznym, a także atrakcje z okazji Dnia Dziecka i wakacji - znów można odwiedzić Wodny Park Tychy!

Wodny Park Tychy
Wodny Park Tychy wraca od 28 maja!


- Po poluzowaniu obostrzeń wracamy już od piątku 28 maja. Cieszymy się, bo branża basenowa była pierwszą zamykaną i jest odmrażana jako ostatnia. Wszystkie nasze atrakcje będą znów dostępne, od strefy sportowej, przez Sauny Książęce, interaktywne edukatorium - Wodną Akademię, relaksujące SPA Książęce, symulator oceanicznych fal dla surferów po strefę rekreacji, która niezmiennie cieszy się największą popularnością wśród naszych gości - mówi Zbigniew Gieleciak, Prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach, zarządcy tyskiego aquaparku.

Wodny Park Tychy będzie działał w ścisłym reżimie sanitarnym. - Tak jak od czerwca do października ubiegłego roku, tak i teraz spełniamy wszystkie rygorystyczne obostrzenia. W pierwszym okresie po otwarciu będzie obowiązywał limit gości - 50% maksymalnego obłożenia obiektu, w całym obiekcie rozmieszczone są pojemniki z płynem do dezynfekcji, maseczki obowiązkowe będą w strefie wejścia oraz szatniach. Cyklicznie dezynfekowane będą również powierzchnie wspólne, takie jak szafki, transpondery, poręcze, uchwyty czy ławki - zapowiada Aneta Dąbrowska, Wiceprezes RCGW S.A.

Plany Wodnego Parku Tychy sięgają dalej niż tylko do planowanego po długiej przerwie otwarcia. - Przygotowujemy niespodzianki z okazji Dnia Dziecka, m.in. bezpłatne wejściówki i lody dla dzieci, atrakcje na wakacje oraz oczekiwane przez dzieci i rodziców Wodne Półkolonie. W tym roku zaproponujemy też naszym gościom nowe otwarcie strefy gastronomicznej o nazwie „Wyspa Smaków”.  Coś dla siebie znajdą także tyscy seniorzy, dla których kontynuowany będzie program „Druga godzina gratis”. Już wkrótce przedstawimy nowy harmonogram imprez saunowych, które cieszyły się ogromną popularnością - wylicza Wiceprezes RCGW S.A.

Szczegóły dotyczące nowych godzin otwarcia obiektu można znaleźć na Facebooku i stronie Wodnego Parku Tychy.

BM / tychy.info

źródło: Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj