tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2019

[FOTO] Stadion Zimowy po remoncie. Hokeiści mają za sobą pierwszy trening

Co prawda hokeiści GKS Tychy treningi na lodzie rozpoczęli już trzy tygodnie temu, ale pierwszy trening na tyskim Stadionie Zimowym odbył się dopiero w poniedziałek, 12 sierpnia. Wszystko podyktowane było remontem Stadionu Zimowego, który znacznie opóźnił proces mrożenia lodowej tafli. Po kilku miesiącach wytężonych działań wszystkie prace dobiegły końca i Mistrzowie już w pełni mogą korzystać z walorów swojej domowej areny.

Stadion Zimowy po remoncie. Hokeiści mają za sobą pierwszy trening - 12.08.2019 · fot.


Na pierwszych zajęciach na lodzie w Tychach uczestniczyli niemal wszyscy zawodnicy GKS Tychy, nikt nie uskarżał się na poważniejsze urazy, które mogłyby przeszkodzić w dalszych przygotowaniach do sezonu.

Po pierwszym sparingu przeciwko LHK Jestřábi Prostějov sztab szkoleniowy tyszan zdecydował się podziękować jednemu z testowanych zawodników. Mikhail Samusenko nie przekonał do siebie trenerów i nie uczestniczy już w zajęciach trójkolorowych. Nadal z drużyną trenuje natomiast Christian Mroczkowski, a decyzja o jego przyszłości zapadnie po turnieju w Zvoleniu.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.