Wiadomości

  • 15 września 2020
  • wyświetleń: 1597

BEST CJO w TOP5 najlepszych szkół językowych w Polsce!

Artykuł sponsorowany:

W tym roku BEST Centrum Języków Obcych awansował na 5 miejsce w prestiżowym rankingu Book of Lists 2019/2020 wydawnictwa Warsaw Business Journal. A to oznacza, że szkoła BEST CJO, która w Tychach mieści się przy ul. Kopernika 1B i działa nieprzerwanie w naszym mieście od 24 lat, jest jedną z pięciu najlepszych szkół językowych w Polsce, nadal pozostając numerem 1 na Śląsku!

Co spowodowało, że szkoła awansowała tak wysoko? Na pewno o sukcesie BEST CJO w branży świadczy nie tylko 24 letnie doświadczenie i stale poszerzana oferta usług a przede wszystkim coraz większa liczba zadowolonych i kontynuujących naukę słuchaczy oraz doskonalona od lat autorska metoda nauczania języka obcego pod nazwą BEST Communication Method®.SUKCES METODY KOMUNIKACYJNEJBEST Communication Method® to autorska metoda komunikacyjna BEST, która wykorzystywana jest we wszystkich typach kursów i we wszystkich językach z oferty szkoły. Metoda umożliwia słuchaczom opanowanie praktycznych aspektów języka, przy stosunkowo niedużej ilości materiału opisowego i rozwinięcie umiejętności spontanicznego i sprawnego komunikowania się w realnej sytuacji życiowej. Zajęcia przygotowane są w oparciu o materiały autentyczne: nagrania audio i wideo oraz prasę i media społecznościowe, które przybliżają do autentycznych sytuacji z życia codziennego oraz zapoznają z językiem potocznym. Wiodące ćwiczenia wykorzystywane w trakcie zajęć to, m.in.: dialogi, symulacje, odgrywanie ról, gry, zabawy i dyskusje prowadzone w parach i grupach. Dzięki temu zajęcia są atrakcyjne i ciekawe nawet dla zmęczonych Kursantów, którym trudniej się skoncentrować. Swoją wersję metody komunikacyjnej dostosowaną do wieku mają także dzieci uczące się metodą KIDDO by BEST® (już od 3 roku życia) i młodzież ucząca się na poziomach od A1 do B2 pod nazwą TEENER by BEST®. W firmach i na zajęciach z języka biznesu stosowana jest natomiast metoda BEST Communication in Business®, która pozwala opanować język w środowisku pracy i osadzić kurs w słownictwie typowym dla wybranej branży, np. biznesowej, hotelarsko-gastronomicznej czy technicznej.

Best


SUKCES SZEROKIEJ OFERTY BEST, A W TYM ROKU NOWOŚĆ: KURS PORTUGALSKIEGO


Na sukces BEST CJO niewątpliwie wpływa szeroka oferta językowa i dopasowanie kursów do każdej grupy wiekowej. Dorośli mogą uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, czeskiego, chorwackiego, japońskiego, norweskiego, szwedzkiego i polskiego dla obcokrajowców, a także, co jest NOWOŚCIĄ w tym roku, języka portugalskiego. Oprócz grup standardowych można wybrać kurs konwersacyjny, kurs dla pracujących na zmiany (lekcje rano i powtórka popołudniu) lub przygotowanie do egzaminu międzynarodowego PTE B2, B2 First (FCE), Advanced C1 (CAE) lub biznesowy TOEIC (na tym kursie egzamin jest w cenie kursu). Młodzież ma do dyspozycji kursy TEENER® z języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego, a dzieci od 8 lat kursy KIDDO® z języka angielskiego i niemieckiego. Dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 7 lat czeka za to miś, który zaprasza na licencjonowany angielski metodą TEDDY EDDIE.

Kurs TEENER® to innowacyjny kurs językowy przeznaczony dla młodzieży w wieku 10-15 lat. Program kursów TEENER® oraz ambitne i interesujące materiały rozwijają w uczniach umiejętność biegłej komunikacji w języku obcym. W grupie rówieśników, pod opieką lektora młodzież uczona zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, szybko osiąga łatwość w posługiwaniu się danym językiem. Stosowana metoda nauczania kładzie szczególny nacisk na praktyczne umiejętności, takie jak: mówienie i rozumienie ze słuchu, jednak kurs pozwala także opanować inne sprawności - czytanie i pisanie.

Kurs TEDDY EDDIE to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Kurs KIDDO® to ambitny i nowoczesny kurs językowy przeznaczony dla dzieci w wieku 6-11 lat. Wersja KIDDO® MINI stworzona dla dzieci w wieku 3-5 lat idealnie dopasowana dla najmłodszych kursantów. Program kursów KIDDO® dostosowany jest do wieku, poziomu, możliwości oraz naturalnego tempa nauki dzieci. Podczas zajęć nasi lektorzy używają pięknych kolorowych pomocy wizualnych, ciekawych piosenek, rymowanek, elementów TPR (Total Physical Response) oraz angażujących kursantów zabaw językowych.

Kursanci grup TEDDY EDDIE®, KIDDO® i TEENER® mogą liczyć na bogaty zestaw kursanta, niezbędny do efektywnej i przyjemnej nauki, w skład którego wchodzą m.in.: teczka z rączką, podręcznik, ćwiczenia, plan zajęć, zeszyt, długopis, aplikacja e-learningowa, nalepki motywacyjne z nagrodą i certyfikatem na koniec roku szkolnego.

BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWEJak co roku przed zapisaniem się młodzi kursanci mogą poznać metody BEST w praktyce na bezpłatnych lekcjach pokazowych metodą TEDDE EDDIE®, KIDDO® oraz TENEER®.  Zapisy na lekcje pokazowe odbywają się w BEST CJO TYCHY przy ul. Kopernika 1B lub pod nr tel. 500 169 042  oraz emailem na adres tychy@bestcentrum.pl

Lekcje pokazowe TEDDY EDDIE
  • 16.09.2020 (środa) - 17.10 - dzieci 2-3 lata (grupa START)
  • 24.09.2020 (czwartek) - 16.15 - dzieci 4-5 lat (grupa STANDARD)
  • 24.09.2020 (czwartek) - 17.15 - dzieci 6-7 lat  (grupy ABC i SCHOOL) 


Lekcje pokazowe KIDDO i TEENER - 16.09.2020 (środa) i 30.09.2020 (środa)
  • 16.30-17.05 - Kiddo 2-4 (dzieci 8-11 lat - poziom A1+)
  • 17.15-17.50 - Teener 2-3 (młodzież 12-15 lat - poziom A2) 
  • 18.00-18.35 - Teener 4-5 (młodzież 14-17 lat - poziom B1) 

STACJONARNIE CZY ONLINE?Po okresie lockdownu BEST CJO uruchamia wszystkie kursy stacjonarnie, ale z zachowaniem zaleceń reżimu sanitarnego skierowanych do placówek oświatowych. Jednak dla osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu BEST CJO ma dwie ciekawe propozycje zajęć ONLINE.

ZAJĘCIA GRUPOWE ONLINE przeznaczone są dla osób, które wolą uczyć się w grupie i opłacić kurs w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są kursy z wielu języków, także i tych, które nie są dostępne w Pszczynie - np. czeski, chorwacki, francuski, japoński, szwedzki czy włoski dla różnych grup wiekowych. Aby zapisać się na taki kurs należy wybrać oddział BIELSKO, które stało się na ten cel Centrum Nauki ONLINE a następnie w PLANIE ZAJĘĆ wybrać interesujący nas kurs.

Best logo


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ONLINE przeznaczone są dla osób, które wolą uczyć się samodzielnie na żywo z lektorem a wyższa cena nie stanowi problemu. Na takie zajęcia można zapisać się wraz z rodzeństwem, partnerem, partnerką lub przyjaciółmi i stworzyć grupę maksymalnie do 3 osób na tym samym poziomie językowym. W celu ułatwienia indywidualnej nauki online BEST CJO uruchomił specjalną NOWĄ PLATFORMĘ zakupu pakietów zajęć online pod adresem http://www.bestcentrum.online. Do wyboru kilkanaście języków, poziomy od A1 do C2, zajęcia także z native speakerami, wszystkie grupy wiekowe w tym dzieci od lat 3 oraz języki branżowe m.in. biznesowy, medyczny, techniczny itp. Platforma pozwala na prosty i szybki zapis online a także dokonanie płatności kartą płatniczą, przelewem, BLIK-iem lub rozbiciem sobie płatności na atrakcyjne raty za pomocą operatora TPAY i Alior Banku. BESTCENTRUM ONLINE po otrzymaniu zamówienia dobierze odpowiedniego lektora i można rozpocząć swoją naukę w domu wybranego przez siebie języka. Nigdy chyba nie było prościej.Wszelkie informacje o obu typach kursów online pod telefonem BEST CJO ONLINE: 500 161 868 lub online@bestcentrum.pl

KURSY STACJONARNE - Osoby pozostających przy formule kursów stacjonarnych pełną ofertę zajęć znajdą w pszczyńskim PLANIE ZAJĘĆ na stronie http://www.bestcentrum.pl a wszelkie informacje uzyskają pod numerem tel. 500 169 042, 32 217 78 01 lub tychy@bestcentrum.pl

ATRAKCYJNY RABAT DLA CZYTELNIKÓW TYCHY.INFOTradycyjnie BEST CJO przygotował atrakcyjne rabaty zarówno dla tych płacących w całości jak i dla tych co wolą płatności w 2, 4 czy 8 ratach. Wg aktualnej oferty szkoły w BEST CJO do końca września RABAT dla KONTYNUACJI to 150 zł a dla NOWEGO KLIENTA to 120 zł. BEST proponuje także dodatkowe 50 zł jako rabat RODZINNY na każdego członka rodziny lub ZA DRUGI JĘZYK na każdy kurs językowy dla tej samej osoby. A żeby było jeszcze taniej cenę można pomniejszyć jeszcze o dodatkowy rabat ZA POLECENIE po 30 zł za każdego nowego klienta jakiego przyprowadzicie do BEST z waszego polecenia.

Ale zapisując się ONLINE i wpisując w kodzie promocyjnym słowo TYCHY.INFO do 21.09.2020 każda osoba kontynuująca lub powracając do BEST CJO po przerwie otrzyma rabat aż 180 zł a nowi klienci rabat aż 150 zł. Pamiętaj promocja trwa tylko 7 dni!

Więcej o BEST CJO pod poniższymi linkami:


--
BEST CJO TYCHY
ul. Kopernika 1B
(przy stacji PKP Tychy Aleja Bielska)
tel. 32 217-78-01
kom. 500-169-042 (ws kursów stacjonarnych)
lub 500 161 868 (ws kursów online)
tychy@bestcentrum.pl