tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 maja 2019

Zegarek z lokalizatorem GPS dla dziecka! Idealny prezent na komunię

Materiał partnera:

Pierwsza Komunia Święta jest okazją do świętowania całej rodziny. Każde dziecko przeżywa ważne wydarzenie, które zasługuje na właściwą celebrację. Przyjęło się, że komunia wiąże się z organizacją uroczystego obiadu czy nawet przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Goście zawsze chcą z tej okazji podarować dziecku coś szczególnego. Matka czy ojciec chrzestny mogą dać nowoczesny zegarek z lokalizatorem GPS dla dziecka. Dlaczego jest to dobry pomysł?

Zegarek z lokalizatorem GPS dla dziecka!


Nowoczesny prezent komunijnyWspółczesne pokolenie dzieci jest znakomicie obeznane z nowoczesnymi technologiami. Smartfon, komputer, tablet - takie rzeczy dzieciaki potrafią obsługiwać już w przedszkolu. Warto wykorzystywać ich zainteresowania nowinkami technicznymi w pożytecznym kierunku. Klasyczny zegarek na prezent komunijny to już powoli przeżytek, ale smartwatch może znakomicie go zastąpić. Będzie połączeniem nowoczesnych technologii i tradycji, jaką jest wręczanie zegarka z okazji I Komunii Świętej.

Po co dziecku zegarek GPS?Zegarek z lokalizatorem GPS nie tylko jest ładnym gadżetem, który zadowoli małych miłośników tego typu elektronicznych urządzeń, ale ma wiele użytecznych funkcji - ta dla użytkownika, jak i jego rodziców czy opiekunów.

Zegarki dla dzieci z lokalizatorem GPS mają zastąpić stałą opiekę ze strony osób dorosłych. Dziecko przystępujące obecnie do I Komunii Świętej ma 9-10 lat. Nie chce już wszędzie wychodzić z rodzicem, ale z drugiej strony mama czy tata chcą wiedzieć, gdzie przebywa i czy jest bezpieczne. Dlatego GPS dla dziecka będzie pozwalał na samodzielność dla syna czy córki, ale też na stałą kontrolę jego miejsca pobytu. Lokalizator dziecka w każdym momencie pokaże w synchronizowanej z nim aplikacji gdzie znajduje się użytkownik. Można też ustawić w wielu przypadkach strefę bezpieczną, z której dziecko nie może wyjść, bo w przeciwnym wypadku opiekun GPS na nadgarstku od razu powiadomi rodzica - w aplikacji, przez SMS lub e-mail.

Jednocześnie zegarki dla dzieci GPS mogą mieć funkcję telefonu - zegarek wyposażony w kartę SIM staje się uproszczonym telefonem komórkowym, za pośrednictwem którego dziecko może pozostawać w stałym kontakcie z rodzicami i przyjaciółmi. Ma książkę numerów i odbiera połączenia głosowe. Może je również wykonywać.

Idealny prezent komunijnyChcąc kupić dziecku coś przydatnego z okazji Pierwszej Komunii Świętej, a jednocześnie atrakcyjnego wizualnie i technicznie, zegarek GPS będzie dobrą propozycją. Można go znaleźć m.in. w ofercie Locon, ze strony Bezpieczna Rodzina, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do aplikacji Gdzie Jest Dziecko. Po połączeniu jej z oprogramowaniem wodoodpornego zegarka GPS uzyskujemy możliwość stałej lokalizacji dziecka.

Takie zegarki dla dzieci mają też przycisk SOS ułatwiający wezwanie natychmiastowej pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba, co również nie pozostaje bez znaczenia przy wyborze odpowiedniego modelu lokalizatora dziecka.

Specjalnie dla czytelników portalu mamy kod rabatowy!Wykorzystaj go w naszym sklepie, skorzystaj z 10%. Wystarczy wpisać przy zamówieniu kod MAGAZYN10 - kliknij tutaj