Wiadomości

  • 20 marca 2019
  • wyświetleń: 1069

Gdzie kupić nowe auto na Śląsku?

Artykuł sponsorowany:

Profesjonalna obsługa, duży wybór modeli - nowych i używanych - oraz atrakcyjne ceny. To cechy, które wyróżniają katowicki salon Peugeot Lion Motors.

Są stosunkowo tanie, świetnie zaprojektowane oraz zapewniają maksimum bezpieczeństwa i komfortu. To opinie częste wśród kierowców, którzy mieli okazję poznać bliżej auta Peugeot. Wiele modeli francuskiego producenta - przede wszystkim 205 i 504 - cieszy się zasłużonym statusem samochodów kultowych, a nowe auta szybko znajdują nabywców. Kierowcy ze Śląska kupią je w salonie Lion Motors w Katowicach.

Na co dzień i do firmyOferta Lion Motors obejmuje auta miejskie, SUV-y oraz samochody dostawcze. Kierowcy szukający auta do codziennych dojazdów w katowickim salonie mogą umówić na jazdę próbną modelami 208 i 308. Bardziej wymagający będą mieli szansę wypróbować między innymi auta z linii 3008, 508 czy 5008. Ofertę salonu uzupełniają samochody użytkowe - Partner, Expert i Boxer - oraz doskonałe na podróż w większym gronie modele Partner Tepee i Traveller. Na jazdę próbną możesz umówić telefonicznie lub online, odwiedzając stronę salonu: http://www.peugeot-katowice.pl.

Profesjonalny serwisLion Motors to nie tylko salon dealerski, ale też profesjonalny serwis koncentrujący się na samochodach Peugeot. Wyróżnia go kadra złożona ze specjalistów doświadczonych w naprawie aut francuskiej marki. Zakres usług oferowanych przez serwis jest szeroki i obejmuje mechanikę, elektrykę, serwis klimatyzacji oraz blacharstwo. Mechanicy z Lion Motors korzystają z wysokiej jakości części zamiennych oraz autoryzowany przez Peugeot sprzęt diagnostyczny. Podczas wizyty możesz liczyć na słodki poczęstunek, a jeśli naprawa pochłania więcej czasu - otrzymasz auto zastępcze.

Atrakcyjne promocjeSzeroki wybór i profesjonalna obsługa to nie jedyne powody, dla których warto wybrać ofertę Lion Motors. Kolejny atut śląskiego salonu to atrakcyjne promocje przygotowane dla klientów. Na zniżki mogą liczyć właściciele starszych niż 3 lata Peugeotów, serwis honoruje też Kartę Dużej Rodziny. Poza tym Lion Motors organizuje sezonowe akcje promocyjne, a w każdy piątek oferuje przegląd auta w obniżonej cenie, rozpoczynającej się już od 399 złotych.