Wiadomości

  • 27 września 2018
  • wyświetleń: 1216

UWAGA! Jesienny festiwal roślin w Centrum Ogrodniczym Szarotka!

Artykuł sponsorowany:

Uwaga! Centrum Ogrodnicze Szarotka rozwija skrzydła i staje się jeszcze bardziej przyjazne Klientom. Pełną parą ruszył jesienny festiwal roślin z kilkuset odmianami roślin w atrakcyjnych cenach! Oprócz strefy dla najmłodszych Centrum Ogrodnicze wprowadziło rabaty dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny, dzięki czemu rodziny wielodzietne będą mogły dokonać zakupów po bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź już dziś obszerną ofertę firmy i skorzystaj z jesiennej promocji!

szarota


W jaki sposób można skorzystać z jesiennej promocji? To bardzo proste! Wystarczy, że jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, a rabaty już same na Ciebie czekają.

Każdy posiadacz takiej karty otrzymuje:
  • 5% rabatu na wszystkie urządzenia spalinowe oraz elektryczne,
  • 10% na pozostałe 7500 artykułów ogrodniczych, AGD, dekoracji oraz codziennego użytku.


Szarotka


Chcąc pogłębić swoją atrakcyjność na rynku Centrum Ogrodnicze Szarotka wprowadziło:
  • Płatność kuponami Sodexo,
  • raty 0% na urządzenia marki STIHL.


szarota

szarota


Uwaga! Wielkimi krokami zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Z tego powodu specjalnie dla swoich Klientów w październiku Centrum Szarotka będzie posiadało w swojej ofercie największy wybór zniczy, wiązanek oraz chryzantem w regionie.

szarota


Centrum Ogrodnicze "Szarotka" jest jednym z największych centrów ogrodniczych na Śląsku. Znajdziemy w nim ponad 8500 artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami zamieszczonymi w aktualnych gazetkach promocyjnych. Różnorodność asortymentu w atrakcyjnych cenach to coś co wyróżnia Centrum Szarotka i zachęca do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą. Więcej informacji i promocji na stronie http://www.szarotka.com.plCentrum Ogrodnicze Szarotka posiada dwa oddziały w Bielsku-Białej i Żywcu. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Są to ludzie z pasją, którzy na co dzień fachowo udzielają informacji i pomagają w doborze odpowiedniego produktu do potrzeb Klientów. Największym atutem Centrum Ogrodniczego Szarotka, poza wykwalifikowaną kadrą, jest ponad 22-letnie doświadczenie, które połączone ze sprzedażą profesjonalnych, markowych sprzętów i najwyższej jakości produktów pozwala swoim klientom na łatwe stworzenie pięknych, nietuzinkowych i oryginalnych przestrzeni ogrodowych oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich bazując na zielonych i kolorowych atutach roślin. Dodatkowo wsłuchując się w potrzeby Klientów co roku powiększony zostaje asortyment, dzięki czemu znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzeba w ogrodzie.

Zakupione urządzenia ogrodnicze można gwarancyjnie i pogwarancyjnie serwisować w naszych placówkach. Nasi serwisanci fachowo zdiagnozują nie tylko urządzenia, które posiadamy w sprzedaży, ale również wiele innych. Szczegóły oraz cennik napraw: http://www.szarotka.com.pl/serwis

---

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00
Wirtualny spacer

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00
Wirtualny spacer