Wiadomości

  • 19 września 2018
  • wyświetleń: 1101

Jakie atrakcje warto przygotować dla gości weselnych?

Materiał partnera:

Jesienny ślub i wesele mają swoją magiczną aurę, której próżno szukać podczas uroczystości organizowanych latem. Z uwagi jednak na kapryśną pogodę odbywają się w ogrzewanych salach, a garden party zastępuje się tym, co przygotujemy dla naszych gości pod dachem. Zobacz, jakie atrakcje uprzyjemnią czas spędzony na weselu i sprawią, że na długo zapadnie ono w pamięci.

Jakie atrakcje warto przygotować dla gości weselny


Fotobudka - interesujący sposób na urozmaicenie przyjęcia weselnegoFotobudki stały się elementami obowiązkowymi wesel. Umożliwiają wykonanie pamiątkowych fotografii w zabawnym i luźnym stylu, bez asysty krępującego nas fotografa. Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że każde zdjęcie zrobione spontanicznie w fotobudce staje się wyjątkowym prezentem dla Państwa Młodych. Warto zainteresować się tego typu atrakcją i zamówić fotobudkę na swoje wesele.

Candy bar - słodkości dla małych i dużych w wielkim styluKtóż z nas nie lubi słodkości? Oryginalnie przygotowane czekoladowe fontanny, przepyszne desery, torty i babeczki mają być nie tylko smaczne, ale również cieszyć oko wyrafinowaną i dopasowaną do uroczystości formą. Candy bar musi zachwycać gości swoim przepychem i zachęcać kolorem do sięgnięcia po kolejny kawałek słodkości. Candy bar to znacznie lepsze rozwiązanie aniżeli przeplatanie dań wytrawnych ze słodkimi przekąskami przy jednym dużym stole.

Sala weselna i jej dekoracjaSala weselna to kolejny punkt, bez którego nie może odbyć się uroczyste przyjęcie. Powinna być dopasowana wielkością do liczby zaproszonych gości. Ważne, aby była też odpowiednio udekorowana i odzwierciedlała styl całej imprezy. Aby uatrakcyjnić salę, można przyjąć konwencję retro czy amerykańską, umiejętnie dobierając żywe kwiaty, dodatki i akcenty kolorystyczne. Wystrój i oświetlenie sali weselnej buduje nastrój sprzyjający zabawie i wspólnemu ucztowaniu. Tychy restauracja i Tychy Wesela będą świetnym wyborem dla przyszłych małżonków organizujących uroczystość na terenie województwa śląskiego.

Zespół weselny czy dj?To coraz powszechniejszy dylemat, przed którym stoją Państwo Młodzi. Najczęściej wybór pada na zespół weselny, przy którym łatwiej rozkręcić weselną imprezę. Często muzycy pełnią także rolę wodzirejów prowadzących weselne gry i zabawy, a także oczepiny. W przypadku dj bardzo ważna jest jego osobowość i umiejętność poprowadzenia zabawy w taki sposób, aby wszyscy goście - niezależnie od wieku i preferencji muzycznych - bawili się bardzo dobrze. Generalnie jest to trudniejsze do osiągnięcia i wymaga większego przemyślenia niż w przypadku tradycyjnego zespołu weselnego.