Wiadomości

  • 18 września 2018
  • wyświetleń: 3348

Nowe osiedle domów jednorodzinnych Pszczyna - Poręba!

Artykuł sponsorowany:


Na przedmieściach Pszczyny powstaje nowe kameralne osiedle domów jednorodzinnych. Propozycja idealna dla osób wymagających, ceniących sobie walory estetyczne i jakość wykonania. 

Osiedle Żurawia - rzut
Osiedle Żurawia - rzut


Inwestycja o nazwie "Osiedle Żurawia" obejmuje 7 nowoczesnych domów wolnostojących, które powstają w Gminie Pszczyna - w niewielkiej miejscowości Poręba przy ul. Żurawiej, na działkach o powierzchniach od 537 m2 do 950 m2.

Dom to najważniejsze miejsce na ziemi - mówi inwestor - dlatego zależało nam by osiedle stanowiło spójną, estetyczną całość. Głównym założeniem przedsięwzięcia było stworzenie miejsca dopasowanego do potrzeb każdej rodziny bezpiecznego, a zarazem komfortowego, takiego które sam wybrałbym dla swojej rodziny - dodaje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma osobiste upodobania, które niejednokrotnie zmieniają się w trakcie niewielkich remontów, tym bardziej więc dajemy przyszłym nabywcom możliwość wprowadzenia zmian w poszczególnych fazach powstawania budynku takich jak np.: układ pomieszczeń czy rozmieszczenie instalacji.

Osiedle Żurawia - nowe kameralne osiedle domów jednorodzinnych


LOKALIZACJA:Lokalizacja osiedla została dobrana tak, aby z jednej strony zapewnić mieszkańcom ciszę, spokój oraz możliwość obcowania z naturą z dala od zgiełku miasta, z drugiej - łatwy dojazd do sąsiednich miejscowości. Dojazd do centrum Pszczyny to zaledwie kilka minut, niewiele więcej czasu zajmuje podróż do Żor. Dodatkowo dzięki dogodnemu dojazdowi do obwodnicy południowej bez trudu dostaniemy się na drogę krajową w kierunku Tychów, Katowic czy Bielska Białej. 


CHARAKTER DOMÓW:Osiedle Żurawia to przykład inwestycji wyróżniającej się ze względu na nowoczesny design, walory estetyczne i wysoki standard wykończenia.
Domy wznoszone są według funkcjonalnego projektu z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń, przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

UDOGODNIENIA i BEZPIECZEŃSTWO:Teren całej inwestycji zostanie zabezpieczony ogrodzeniem panelowym w kolorze antracyt a wjazd na osiedle umożliwiać będzie brama z napędem sterowana pilotem. Dodatkowo okna zabezpieczone zostaną roletami zewnętrznymi w kolorze stolarki okiennej. Dojazd do każdej z posesji zostanie wyłożony kostką brukową, a teren wokół domów zostanie zagospodarowany. Wewnętrzna droga dojazdowa zostanie utwardzona.

EDUKACJA, SKLEPY, USŁUGI:W niedalekim sąsiedztwie powstających domów znajduje się Szkoła Podstawowa i Przedszkole Publiczne (1,3 km), nie zabraknie także sklepów spożywczych i restauracji.

SPORT i ROZRYWKA:Dobrze rozwinięta infrastruktura sąsiednich miast gwarantuje okolicznym mieszkańcom szereg możliwości dysponowania wolnym czasem. Zagospodarowanie pobliskich jezior pozwala na uprawianie sportów typu: wakeboard czy kitesurfing. Zaledwie 8 minut samochodem zajmie nam dojazd do centrum Tenisa w sąsiednich Jankowicach. Dobrze przygotowane ścieżki rowerowe, place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu to tylko kolejne z wielu możliwości rekreacji.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z inwestycją na dedykowanej stronie http://www.osiedle-zurawia.pl oraz do kontaktu z biurem sprzedaży.