tychy.info

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2018

Festiwal Czekolady już w ten weekend na bielskim Rynku

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższy weekend na Rynku Starego Miasta w Bielsku-Białej odbędzie się 3 edycja Festiwalu Czekolady i Słodkości! Impreza rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Organizatorzy zapewniają wielu oryginalnych wystawców, ciekawy program artystyczny dla dzieci i dorosłych oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Jaką czekoladę lubicie? Gorzką, mleczną, deserową, białą, a może gorącą z bitą śmietaną i posypką?Niezależnie jakie mamy gusta, jedno jest pewne, kochamy ją za smak i wspaniały aromat. Czekolada jest niezwykle inspirująca - można z niej zrobić, muffiny, cake pops, naleśniki, herbatniki, tarty, lody, fondue oraz kosztować ją na gorąco. Podczas 3 edycji Festiwalu Czekolady i Słodkości w Bielsku-Białej czeka na Was wielu oryginalnych wystawców oraz ciekawy program artystyczny.

WeForm - festiwal Czekolady 2018


WeForm - festiwal Czekolady 2018


WeForm - festiwal Czekolady 2018


Ponadto Fontanna czekolady dla wszystkich za darmo, której sponsorem jest firma Sempre oraz unikalna wystawa kolekcji opakowań czekolady. Na najmłodszych gości czekać będzie strefa artystycznych i kreatywnych zabaw.

W programie:
  • Speaking Art. - warsztaty językowo plastyczne z firmą tusiemaluje 21 kwietnia od 11:00-15:00.
  • Rysunek w trzech wymiarach
  • Muffinkowy łamaniec głowy
  • Słodka martwa natura


Zdjęcia z zeszłorocznej edycji Festiwalu Czekolady i Słodkości
Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017 · fot. bielsko.info


Szkoła Muzyczna Yamaha, która poprowadzi warsztaty muzyczne w sobotę 21 kwietnia od 15:30 do 17:30. W tym czasie odbędą się: warsztaty gry na Bębnach Afrykańskich (djembe,dun-dun i inne), warsztaty gry na gitarze elektrycznej, występy solowe keyboardzistów.

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów i zabaw, których sponsorem jest firma Spokey oraz Brykacze.pl. Ponadto mali cukiernicy będą mogli za pomocą zabawek Smoby Chef samodzielnie przyrządzić wyjątkowe smakołyki z czekolady. Od tego momentu każdy "łasuch" bez trudu przygotuje idealną dla siebie słodycz w kuchni swojej mamy.

Organizatorzy razem z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zachęcają do oddania krwi. Ambulans do poboru krwi będzie czekał na dawców w niedzielę (22 kwietnia, godz. 10.00-15.00).

Zaplanujcie wolny weekend z nami, a podniesiemy Wam poziom hormonów szczęścia. Więcej szczegółów na stronie www.weform.com.pl