Wiadomości

  • 24 czerwca 2024
  • wyświetleń: 134

Sportowa sylwetka po 30-tce. Sprawdź, jak wspomóc efekty swojego treningu i diety

Materiał partnera:

Dla wielu osób celem jest szczupła, sportowa sylwetka. Nie zawsze jednak treningi w siłowni oraz dopasowana do konkretnych potrzeb dieta przynoszą szybkie rezultaty, zwłaszcza po 30-tce. Czasami mogą też wymagać wsparcia. Jak go sobie udzielić? Niektórzy szukają rozwiązania w zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, jak na przykład laserowe modelowanie sylwetki czy karboksyterapia. Przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się więcej o ich wpływie na Twoją sportową sylwetkę!

Linkhouse


Jakie zabiegi modelują ciało?Chcesz cieszyć się zgrabną figurą bez użycia skalpela po 30-tce? To możliwe, a rozwiązaniem są nie tylko treningi sportowe i dieta. Do uzyskania pożądanego rezultatu mogą przysłużyć się również zabiegi stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wśród tych najczęściej stosowanych wymienia się takie jak:

  • laserowe modelowanie ciała - wiązki lasera w oparciu o nowoczesne technologie wnikają w głąb skóry i rozbijają cząsteczki tkanki tłuszczowej. To jeden ze sposobów wspierających proces uzyskania sportowej sylwetki;
  • karboksyterapia (https://www.beautyaddress.pl/karboksyterapia/) - bazuje na wykorzystaniu czynnego medycznego dwutlenku węgla. Może być skuteczna w redukowaniu nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu czy rozstępów;


Innym zabiegiem, który stosuje się w podobnym celu, jest fala akustyczna. Dzięki temu, że pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, również może pomóc uzyskać sportową sylwetkę.

Jakie zabiegi stosować na twarz?Kiedy chcesz zadbać o swój atrakcyjny wygląd, warto zrobić to kompleksowo. Istnieją sposoby, by bez użycia skalpela wymodelować sylwetkę czy pozbyć się nieestetycznej pomarańczowej skórki oraz rozstępów. Tak samo również są metody, by cieszyć się promienną, odżywioną cerą, również po 30-tce. Wśród popularnych zabiegów na twarz, wykonywanych m.in. w klinice kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Address w Warszawie, jest mezoterapia igłowa (https://www.beautyaddress.pl/mezoterapia-iglowa/). Polega ona na kontrolowanym nakłuwaniu skóry i dostarczaniu jej składników odżywczych. Celem jest uzyskanie efektu odmłodzenia, wygładzenia zmarszczek i zredukowania ceni pod oczami. Ten zabieg może okazać się również skuteczny w walce z cellulitem oraz rozstępami.

Ważne jest, żeby podczas modelowania sylwetki nie działać na własną rękę. Zarówno treningi, dieta, jak i zabiegi muszą być wykonywane pod okiem eksperta w dziedzinie. Jeśli chcesz umówić się na konsultację w klinice Beauty Address w Warszawie, skontaktuj się z nią bezpośrednio.