Wiadomości

  • 18 czerwca 2024
  • 20 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1668

Prawdziwa kuchnia libańska, shoarma, hummus i kebab. Kebab INN rusza z promocją!

Artykuł sponsorowany:

W październiku w Tychach przy ulicy Starokościelnej otwarta została nowa restauracja. O libańskiej kuchni, długich godzinach otwarcia o zniżce dla firm i studentów oraz o ofercie Kebab INN opowiada Joynal Rubel - właściciel lokalu.

Kebab INN


Do Polski przyjechaliśmy już ponad 8 lat temu. Najpierw pracowałem razem z przyjaciółmi w Warszawie, Poznaniu, a od kilku lat prowadzimy już restauracje m.in. w Raciborzu, Rybniku, Oławie i Kędzierzynie-Koźlu. Ostatnio znaleźliśmy także dobrą lokalizację w Tychach, gdzie postanowiliśmy otworzyć nasz kolejny punkt - opowiada Joynal Rubel.

Kebab INN


Co dobrego zjemy w Kebab INN?Wiemy, że Polacy bardzo lubią kebab, ale my oprócz niego my oferujemy jednak dużo więcej. Chcemy zaprosić wszystkich na kulinarną podróż po smakach kuchni libańskiej i śródziemnomorskiej.

Zapraszamy naszych gości na kanapki, dania z grilla i sałatki. Mamy nadzieję, że wszystkim będzie smakowała nasza shoarma i najróżniejsze kebaby. Wegetarianie mogą spróbować naszych kotlecików z mielonej cieciorki, hummusu czy baba ghanouz, czyli pasty z pieczonego bakłażana. Mamy też pyszne sałatki, a do picia polecamy Ayran - jogurt naturalny oraz nektar z mango/guavy. Zapraszamy także do spróbowania naszych Rice box, krewet box, onion rings oraz sosów serowego, amerykańskiego oraz barbecue, które niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty. Na pewno nikt nie wyjdzie od nas głodny - dodaje z uśmiechem Joynal Rubel.

Po obiedzie zapraszamy wszystkich na filiżankę herbaty po libańsku oraz na pyszne ciasto baklawa, które przełożone jest kilkoma warstwami pokrojonych orzechów z miodem.

Kebab INN?


Zniżka studencka i dla firmOd samego początku oferujemy dowozy naszych potraw do firm. Obecnie zachęcamy do skorzystania z promocji, w ramach której otrzymuje się 10% rabatu na każde zamówienie. Ruszamy jednocześnie z promocją dla studentów, którzy po okazaniu legitymacji otrzymają aż 12% rabatu.

Kebab INN


Kebab INN


Kebab INN


Punkt Kebab INN znajduje się w Tychach przy ul. Starokościelnej 1. Otwarty jest od poniedziałku do czwartku od 10 do 23. W piątki i w soboty można go odwiedzić między 10:00 a 02:00, a w niedzielę jest otwarty od 11:00 do 23:00. Restauracja oferuje też dostawę przez aplikację Glovo.

Kebab INN


Kebab Inn