Wiadomości

  • 22 marca 2023
  • 14 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1145

Długo wyczekiwana obniżka cen okien!

Artykuł sponsorowany:

Aktualnie na rynku budowlanym pojawiają się doniesienia o niespodziewanej obniżce cen okien. Spadające ceny surowców, takich jak profile okienne, oraz słabsza sprzedaż w pierwszym kwartale 2023 roku w porównaniu z rokiem ubiegłym, skłaniają producentów do zmniejszania marż i cen swoich produktów.

fota-art-dom-kompleksowo


Obniżka cen to dobra wiadomość dla osób planujących remont swojego domu lub montaż stolarki okiennej w nowym budynku. Dzięki niższym cenom, inwestycja ta może stać się bardziej opłacalna. Szczególnie w przypadku wymiany starych, mało energooszczędnych okien na nowe modele, które charakteryzują się lepszą izolacją termiczną oraz akustyczną, a także bezpieczeństwem.
Obniżkę cen okien potwierdza firma Dom-Kompleksowo z Andrychowa, która jako jedna z pierwszych na lokalnym rynku uaktualniła swój cennik stolarki otworowej.

Sezonowa obniżka cen ma szansę wpłynąć korzystnie na rynek budowlany i przyczynić się do zwiększenia liczby zamówień. Z drugiej strony początek sezonu oraz wzrost popytu na rynkach krajów EU powoduje, że mamy do czynienia z krótkotrwałym trendem, po którym rynek się ustabilizuje, lub wróci do podwyżek. W związku z tym warto już teraz wyruszyć na zakupy.

Oczywiście, kluczowe dla konsumentów będzie zachowanie odpowiedniej jakości oferowanych produktów, gdyż cena nie może być jedynym wyznacznikiem wyboru.

Salon sprzedaży firmy Dom-Kompleksowo w Wieprzu przy ul. Biała Droga
Salon sprzedaży firmy Dom-Kompleksowo w Wieprzu przy ul. Biała Droga


Producenci okien oferują coraz bardziej innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania domu. Wśród nich znajdują się okna o zwiększonej izolacyjności ograniczające w znacznym stopniu straty energii cieplnej, a co za tym idzie ich zastosowanie wpływa na redukcję kosztów ogrzewania - tłumaczy przedstawiciel działu sprzedaży w firmie Dom-Kompleksowo.

Podsumowując, niespodziewana obniżka cen okien to dobra wiadomość dla konsumentów. Niższe ceny mogą zachęcić do inwestycji w remont lub do podjęcia przekładanej w czasie decyzji o zakupie okien do nowego budynku, co przynajmniej chwilowo przyczyni się do poprawy stanu rynku budowlanego. Warto jednak pamiętać, że cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru, a jakość i parametry techniczne są równie ważne, by cieszyć się zakupionymi oknami przez długie lata.

Jesteś ciekawy co salon sprzedaży Dom-Kompleksowo może zaoferować Ci w ramach sezonowej obniżki cen? Odwiedź http://www.dom-kompleksowo.pl i sprawdź koniecznie naszą ofertę promocyjną.

Więcej informacji na stronie:dom-kompleksowo.pl

logo Dom-Kompleksowo


Salon sprzedaży w Wieprzu


  • ul. Biała Droga
  • 34-122 Wieprz
  • tel. 696 070 312