Wiadomości

  • 22 lutego 2023
  • wyświetleń: 992

Już w weekend Giełda Minerałów Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższy weekend w hali BKS w Bielsku Białej odbędzie się Giełda Minerałów Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie ze skarbami Ziemi i z fantastycznymi twórcami rękodzieła artystycznego! Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości Geo Expo to wyjątkowe wydarzenie i prawdziwe święto kolekcjonerów i wielbicieli UNIKATÓW!

Giełda Minerałów Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo


Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Tego typu unikatów nie spotkacie w żadnym innym miejscu.

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o biżuterii w sposób nieszablonowy i indywidualny! Znajdziecie tu oryginalne połączenia materiałów oraz niestandardowe podejście do projektu! Wyroby jubilerskie tworzone przez artystów, kolekcje biżuterii autorskiej ze srebra, stali, tytanu czy miedzi w połączeniu z przepięknymi kamieniami naturalnymi! Nie zabraknie również rozwiązań klasycznych oraz propozycji minimalistycznych!

Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach!Organizacją Giełd Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości zajmujemy się z sukcesem od 2005 roku. Organizowane przez nasz zespół giełdy to niepowtarzalna okazja dla kolekcjonerów, artystów, rzemieślników, czy pasjonatów z Polski i zagranicy by zaprezentować swoje kolekcje i promować unikatowe rękodzieło. To wydarzenia, pozwalające na bezpośrednie spotkanie z potencjalnymi nabywcami z regionu, nawiązywanie nowych relacji oraz świetny sposób, by zaprezentować się światu!
Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii przyciągają zarówno pasjonatów minerałów jaki i entuzjastów biżuterii w dobrym guście. To również świetny pomysł by rodzinnie spędzić weekend!

Giełdy mają również wymiar edukacyjny!Podczas dwóch dni wydarzenia można skorzystać z wiedzy geologów, dowiedzieć się szczegółów na temat własnych znalezisk jak również zdobyć wiedzę o pochodzeniu minerałów i powstawaniu skamieniałości! Jest to również rzadka okazja by zobaczyć na własne oczy prawdziwe meteoryty czy kości dinozaurów!

Dołącz do niezwykłej podróży w głąb Ziemi i odkrywaj z nami wciąż pełną tajemnic i niespodzianek geologię! Dołącz do naszego wydarzenia: https://fb.me/e/2Arb6ptjD

Impreza objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Maista Bielsko-Biała

ZAPRASZAMY DO BIELSKA-BIAŁEJ!
  • 25-26 Lutego 2023
  • Hala BKS,
  • ul. Tadeusza Rychlińskiego 19,
  • Wstęp w godzinach 10.00 - 18.00


Bilety do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online poprzez stronę https://ticketexpo.online w cenie:
  • Normalny - 15 zł
  • Ulgowy - 10 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18-tego roku życia)
  • Bezpłatnie - zorganizowane wycieczki i grupy szkolne oraz dzieci do 5 lat


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej http://www.geoexpo.eu/