Wiadomości

  • 10 marca 2022
  • wyświetleń: 651

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - czym się charakteryzują?

Materiał partnera:

Jesteś na etapie poszukiwania idealnych drzwi? Podobnie jak inne elementy wykończenia wpływają one zarówno na estetykę pomieszczeń, jak również ich funkcjonalność. Warto więc poświęcić nieco uwagi ich wyborowi, mając na celu znalezienie produktu idealnego. Często takim okazują się dopiero ekskluzywne drzwi wewnętrzne wielokrotnie przewyższające inne designem oraz standardem wykonania.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - czym się charakteryzują?


Charakterystyka ekskluzywnych drzwi wewnętrznychFakt, że producent określa swoje wyroby jako ekskluzywne drzwi wewnętrzne nie zawsze oznacza, że takie są wyłącznie z nazwy. Bardzo często firmy mają w swoich portfelach przynajmniej kilka różnych wariantów stolarki, z czego część jest typowa i utrzymana na średnim pułapie cenowym, a część droższa, bo wykonana z lepszych materiałów. Są takie inwestycje, za które warto zapłacić więcej, a w tej grupie są bez wątpienia elementy wykończeniowe, takie jak drzwi. Oprócz swojej głównej funkcji, czyli oddzielania pomieszczeń, w celu zapewnienia domownikom czy pracownikom prywatności, są one jeszcze niebywałą ozdobą każdego wnętrza. Pod warunkiem, że zamówisz produkty estetyczne i solidnie wykonane. Łuszcząca się okleina czy skrzypiące zawiasy szybko stały by się przyczyną Twojej frustracji, dlatego nie warto decydować się na żadne kompromisy w tym względzie.

Co wpływa na cenę ekskluzywnych drzwi wewnętrznych?Zastanawiasz się, czy cena za ekskluzywne drzwi wewnętrzne jest adekwatna do jakości? Zazwyczaj okazuje się, że tak, ponieważ wpłynęło na nią kilka czynników:

  • firma ma własne działy zajmujące się wszystkim - od projektowania do montowania drzwi. Jest w stanie kontrolować jakość na każdym etapie produkcji, nadzorując ekipy stolarzy, lakierników, montażystów,
  • wieloletnie doświadczenie, pasja tworzenia, dostęp do nowoczesnych technologii i wyselekcjonowanych materiałów,
  • poszanowanie dla tradycji z jednoczesnym korzystaniem z nowych technologii,
  • indywidualne doradztwo, z którego klient korzysta od samego początku współpracy, aż do otrzymania drzwi,
  • innowacyjne, świeże spojrzenie na zagadnienia związane ze stolarką drzwiową - otwartość na realizację nietuzinkowych projektów, w tym także drzwi na wymiar wykończonych w stylu, jakiego oczekuje klient.


Warto zaufać innowatorom, bo nawet w branży stolarki drzwiowej i okiennej mogą oni zaproponować wiele ciekawych rozwiązań, których nie wdrożył nikt wcześniej. Możliwość posiadania niepowtarzalnych drzwi daje Ci pewność, że Twoje wnętrza są skrojone na miarę i oryginalne.