Wiadomości

  • 28 stycznia 2022
  • wyświetleń: 847

Dlaczego warto zaopatrzyć się w stoiska wystawowe?

Materiał partnera:

Osoby prowadzące firmę lub działalność gospodarczą często zastanawiają się nad rozszerzeniem rozpoznawalności swojej marki. Kiedyś bardzo popularną formą reklamy były bannery i billboardy umieszczone w przestrzeni miejskiej lub przy bardziej ruchliwych drogach. Chętnie reklamowaliśmy się również w mediach i prasie. W czasach szerokiego dostępu do internetu lwia część działań reklamowych przeniosła się do sieci, głównie dzięki wielu możliwościom promocji, jakie oferuje. Jednym z mniej znanych, choć zyskujących w ostatnim czasie dużą popularność sposobów na pozyskanie nowych klientów jest udział w targach branżowych lub konferencjach.

Linkhouse


Z reguły mają formę kilkudniowych wydarzeń, gdzie wystawcy prezentują swoją ofertą potencjalnym kontrahentom.

Takie targi to świetne miejsce, aby nawiązać bezpośredni kontakt z klientem, poznać jego potrzeby i wymagania.

To też doskonałe miejsce, aby podpatrzeć, w jaki sposób reklamuje się konkurencja.
Przed udaniem się na takie wydarzenie w roli wystawcy warto zaopatrzyć się w narzędzia, które pomogą nam w skutecznej reklamie oraz podniosą prestiż naszej marki w oczach klienta. Takim narzędziem są niewątpliwie stoisko targowe, zapewniające spójną identyfikację wizualną stanowiska. Gotowe rozwiązania oferujące stoiska na targi zaopatrzone są z reguły w komplet niezbędnych elementów, tj. ścianka, roll-up, banner, lada lub stojak na ulotki. Wszystko to może być nie tylko oznakowane logo twojej firmy, ale również daje możliwość całkowitej personalizacji pod kątem wizualnym. A więc może się na nich znaleźć np. tylko ta część oferty firmy, którą chcesz skierować do danego typu klientów.

Kolejną niepodważalną zaletą tego typu rozwiązań jest ich mobilność. Stoiska na targi są tak skonstruowane, aby ich rozkładanie, składanie oraz transport były jak najbardziej bezproblemowe i wygodne nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Na rynku działa obecnie wiele firm oferujących spersonalizowane stoiska wystawowe dla wszystkich sektorów biznesowych. Ceny, w zależności od stopnia ich rozbudowania, zaczynają się już od kilkuset złotych za najprostsze konstrukcje, pro kilka lub kilkanaście tysięcy złotych za te najczęściej spotykane warianty. Dostępne są wygodne formy finansowania takiego zakupu, np. kredyt lub leasing.
Zakup stoiska wystawienniczego powinniśmy traktować jako inwestycję w podnoszenie prestiżu naszej marki, a także utrwalanie jej wizerunku w świadomości klientów. W czasie kiedy nie używamy stoiska na targach, może być ono z powodzeniem prezentowane np. w galeriach handlowych.