Wiadomości

  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 492

Najlepszy prezent dla najbardziej wyjątkowej osoby

Materiał partnera:

Nadal zastanawiasz się, jaki prezent kupić rodzinie, znajomym lub partnerowi? Dlaczego nie wybrać produktów technicznych Huawei! Szeroka gama produktów, które możesz wybrać. Jeśli Twoi znajomi potrzebują tabletu z dużym wyświetlaczem, potrzebują smartwatcha, za pomocą którego mogą cały czas sprawdzać swoją kondycję, albo szukają nowszego i wygodniejszego smartfona lub laptopa, przeczytaj poniższy tekst.

Najlepszy prezent dla najbardziej wyjątkowej osoby
Najlepszy prezent dla najbardziej wyjątkowej osoby · fot. Pixabay


Wiadomo, że Huawei od dawna dąży do tego, aby stworzyć kilka dobrych laptopów, które można śmiało polecić na rynku. Jeśli więc szukasz laptopa, który ma bardzo wydajny, kompaktowy, bardzo dobry ekran i jest dobrze wykonany, to zasługujesz na laptopa Huawei Matebook d15.

Laptopy Huawei mogą pracować do 3,5 godziny na 15-minutowym ładowaniu, mają ochronę przed niebieskim światłem i ultracienkie ramki, aby zapewnić Ci najlepszą ochronę oczu i najlepszą przestrzeń roboczą. HUAWEI MateBook d15 jest wyposażony w procesor 10. generacji Intel® Core™ 3, jednocześnie jego dysk SSD PCIe MateBook może również dodawać punkty do laptopa Huawei za wielozadaniowość, zapewniając imponującą wydajność i moc obliczeniową.

HUAWEI MateBook D 15 zaprojektowany został z myślą o Twojej nieskrępowanej mobilności, dlatego waży zaledwie 1,53 kg1, a po złożeniu mierzy tylko 16,9 mm wysokości. urządzenie można także połączyć ze smartfonem. Wystarczy jedno dotknięcie, aby połączyć smartfona z laptopem w jeden superwydajny ekosystem, nawet wtedy, kiedy nie masz połączenia z Internetem. Aktualne działające aplikacje, odtwarzana muzyka czy film automatycznie pojawią się na Twoim komputerze. Co więcej, na dużym ekranie możesz również wyświetlić interfejs smartfona i obsługiwać oba urządzenia jednocześnie za pomocą klawiatury i myszy.

HUAWEI MateBook D 15 to take funkcjonalność i łatwość w obsłudze. Kompaktowa ładowarka USB-C dysponuje mocą aż 65 W. Dzięki temu możesz w zaledwie pół godziny naładować laptopa do 53%4. W razie potrzeby szybko doładujesz również smartfona. Urządzenie przechowuje dane na dysku półprzewodnikowym SSD, który zapewnia nawet kilkunastokrotnie szybszy odczyt i zapis danych w porównaniu do tradycyjnych dysków optycznych HDD. Przycisk zasilania HUAWEI MateBook D 15 posiada zintegrowany czytnik linii papilarnych. Wystarczy jedno dotknięcie, aby włączyć urządzenie i zalogować się do systemu.

Podsumowując, biorąc pod uwagę powyższe zalety urządzenia, warto zakupić HUAWEI MateBook D 15 bliskiej osobie. Będziemy mieli wtedy pewność, że nasz bliski otrzyma urządzenie, które będzie służyło jej przez wiele lat.