Wiadomości

  • 26 lipca 2021
  • wyświetleń: 1320

Świece sojowe YEAS wśród marek klasy premium

Materiał partnera:

Świece sojowe YEAS to własnoręcznie robione produkty z długim czasem palenia w ponad 50 unikalnych zapachach. To najnowszy Hit tego roku, ponieważ to naturalna alternatywa dla świec parafinowych. Wybierając świeczki sojowe ze sklepu internetowego https://yeas.pl/ masz pewność, że decydujesz się na ekologiczne składniki zamkniętę w eleganckim, czarnym szkle. Wosk sojowy wykorzystywany do produkcji świec sojowych nie jest toksyczny, jest w pełni naturalny w przeciwieństwie do świec parafinowych. Świece sojowe palą się też prawie dwa razy dłużej od parafiny. Wybierz swój ulubiony zapach świeczki sojowej!

Zabawki kreatywne i akcesoria urodzinowe SlimeBoxSlimebox to sklep plastyczny z akcesoriami urodzinowymi oraz zestawami zabawek kreatywnych, które wspierają rozwój sensoryczny u dzieci oraz twórczość. W ofercie sklepu internetowego https://www.slimebox.pl/ znajdziesz: Boxy, Kleje, Aktywatory, Szablony plastyczne, Barwniki i farby, Masy plastyczne, Brokaty, Figurki i charmsy, Pompony, kulki, śnieg, Gąbki do squishy, Aromaty, Książki kreatywne, Akcesoria Slimebox. W części akcesoriów urodzinowych znajdziesz: Balony, Piniaty, Stroje i przebrania, Girlandy, Maskotki, Zestawy na przyjęcia, Świeczki i akcesoria, Torby na prezent.

Świece sojowe YEAS wśród marek klasy premium


Hurtownia kamienia naturalnego KontinKontin to polska firma, hurtownia spieków i kamienia naturalnego z Kielc. To niekwestionowani specjaliści od realizacji kamiennych elewacji, kamieniarstwa artystycznego, renowacji zabytków i produkcji elementów wnętrzarskich z kamienia. W serwisie internetowym https://kontin.com.pl/ znajdziesz wszelkie informacje na temat kamienia naturalnego stosowanego zarówno w mieszkaniach, domach jak i budynkach firmowych. Dowiesz się również o specyfikacji poszczególnych materiałów stosowanych w budownictwie kamiennym takich jak granit, kwarcyt, marmur, onyx, wapień, trawertyn, spieki kwarcowe czy konglomerat kwarcowy. Jeśli planujesz remont swojego domu lub inwestycję budowlaną związaną z kamieniem naturalnym firma Kontin do odpowiednia, sprawdzona marka do wykonania tego typu zlecenia.