tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2021
  • 18 kwietnia 2021

Tyszanin wystąpił w finale programu Ninja Warrior Polska!

Tyszanin Damian Drogosz zmierzył się dziś z torem finałowym programu Ninja Warrior Polska. Niestety, odpadł na przeszkodzie zwanej Wahadłem. Mimo to gratulujemy wyczynu i znalezienia się w gronie 24. najlepszych!

Damian Drogosz, Ninja Warrior Polska
Damian Drogosz w programie Ninja Warrior Polska · fot. Ninja Warrior Polska


W 2. odcinku programu Polsatu mogliśmy oglądać tyszanina - 43-letniego budowlańca Damiana Drogosza podczas swojej przeprawy mógł liczyć na wsparcie ukochanej... Smerfetki. Niesiony siłą mięśni i dopingiem kibiców zaliczył tory eliminacyjny i półfinałowy i awansował do finału programu Ninja Warrior Polska!

Damian Drogosz tor eliminacyjny ukończył w czasie 02:22:05 i był to najlepszy czas podczas eliminacji! Na torze półfinałowym tyszanin poległ na Spirali Ninji. Czas toru półfinałowego (przeszkoda: Spirala Ninji, trzeci uchwyt): 02:23:02.

Przejście toru eliminacyjnego przez Damiana możemy oglądać od 43. minuty, zaś zmagania z torem półfinałowym dostępne są od 1:23:15 TUTAJ.

Tyszanin Damian Drogosz awansował do finału Ninja Warrior Polska
Damian Drogosz w programie Ninja Warrior Polska · fot. Polsat


Trzecia edycja "Ninja Warrior Polska" wystartowała 2 marca. Siła, determinacja, logika. Tego potrzeba, by dostać się do programu Ninja Warrior Polska. Program kręcony jest w Arena Gliwice.

Jednym z uczestników jest 43-letni Damian Drogosz z Tychów. To budowlaniec i trener personalny. Interesuje się zdrowym stylem życia. Jego największą sportową pasją są biegi OCR oraz taniec. W biegach z przeszkodami znajduje się w czołówce polskich zawodników w kategorii masters.

BM, ar / tychy.info, źródło: materiały prasowe, Polsat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.