tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 listopada 2020

Nie wiesz, co podarować pod choinkę? Wybierz voucher na tunel aerodynamiczny!

Materiał partnera:

Prezent może być nie tylko przedmiotem - może być też wspaniałym przeżyciem. Gdy chcesz podarować taki upominek, wybierz lot w aerotunelu.

Nie wiesz, co podarować pod choinkę? Wybierz voucher na tunel aerodynamiczny!


Wybranie odpowiedniego pomysłu na prezent na różne okazje, także na święta Bożego Narodzenia, może być bardzo kłopotliwe. Można postawić na klasykę, na przykład na coś do ubrania, perfumy albo kosmetyki. Gdy jednak podarunek ma być jedyny w swoim rodzaju, warto wybrać coś, co pozostawi wspaniałe wspomnienia - na przykład tunel aerodynamiczny w Katowicach.

Latanie w tunelu aerodynamicznym coraz popularniejszeKatowicki tunel aerodynamiczny Profly działa już od kilku lat i stale cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To jedna z najnowocześniejszych konstrukcji tego typu w Polce, która została wyposażona w zaawansowane wentylatory, które mogą rozpędzić powietrze do prędkości powyżej 300 km/h.

Tunele aerodynamiczne o takiej konstrukcji, która określana jest także jako pionowa, początkowo stosowane były w treningach spadochroniarzy. Ma to związek z faktem, że panujące w nich warunki bardzo dobrze imitują spadanie w przestworzach. Jednak obecnie tunel aerodynamiczny jest otwarty praktycznie dla każdego, kto chciałby przeżyć przygodę jedyną w swoim rodzaju.

Latanie w tunelu aerodynamicznym może być kapitalnym pomysłem dla każdego, kto lubi nowe wyzwania, ale również podarunkiem, który będzie inny niż wszystkie. Teraz wręczenie takiego prezentu jest jeszcze łatwiejsze - wystarczy wybrać voucher na tunel aerodynamiczny, który można podarować ważnej osobie.

Jak przebiega lot w tunelu aerodynamicznym?Duża popularność aerotuneli wynika między innymi z faktu, że do skorzystania z lotu nie potrzeba żadnych specjalnych przygotowań. Wystarczy tylko zarejestrowanie się na skok online. Latają zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Przeciwwskazania dotyczą tylko poważnych schorzeń kręgosłupa, serca, epilepsji, chorób psychicznych.

W pierwszym kroku osoba chcąca polatać w aerotunelu bierze udział w krótkich przygotowaniach. W ich trakcie odbiera odpowiedni strój - kombinezon, a także kask z szybką i zatyczki do uszu. Także uczestniczy w krótkim kursie pod okiem instruktora, z którym następnie lata się w tunelu.

Uczestnicy lotu zapisani na daną godzinę wchodzą w następnym kroku do przedsionka tunelu. Potem każdy z nich, po kolei, lata wraz z instruktorem w tunelu. Podstawowy czas lotu to 1,5 minuty, przy czym loty oferowane są w wariancie 3-minutowym, czyli do tunelu wchodzi się dwa razy.

Tunel aerodynamiczny jest przeszklony, dlatego osoby z zewnątrz mogą oglądać to, co dzieje się w środku. Gdy zatem lot został podarowany jako prezent, osoba czy osoby, które go przekazały, mogą uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu i nagrać z niego pamiątkowy film.

Jak kupić voucher na tunel aerodynamiczny w Katowicach?Gdy lot w tunelu aerodynamicznym ma być podarowany jako prezent, wtedy najlepiej zdecydować się na zakupienie zaproszenia, tak zwanego vouchera upominkowego. Oferuje go także katowicki tunel aerodynamiczny Profly.

Voucher pozwala obdarowanej nim osobie na samodzielne wyselekcjonowanie najlepszego dla niej terminu lotu - ma na to aż rok od momentu jego zakupienia. Dzięki temu można samemu wybrać termin, który będzie pasował najbardziej, na przykład w weekend albo w ciągu dnia powszedniego, gdy ma się wolny czas. Aby zrealizować voucher, należy tylko wpisać jego numer na stronie internetowej, a następnie wybrać datę i godzinę.

Ceny za loty w tunelu aerodynamicznym w Katowicach nie są wysokie, dlatego też to pomysł na prezent także wtedy, gdy nie ma się zbyt dużego budżetu. Również można podarować go jako prezent z innymi osobami, na przykład rodziną lub znajomymi. Za trwający 3 minuty lot w aerotunelu w Katowicach należy zapłacić 259 złotych. W ofercie znajdują się również inne warianty lotów, między innymi pakiety rodzinne, loty uzupełnione o dodatkowe szkolenia.

Jeżeli więc w tym roku prezent na urodziny, pod choinkę lub na inną okazję ma być wyjątkowy, warto postawić na loty w tunelach aerodynamicznych.