Sport

  • 24 maja 2024
  • dzisiaj, 17:29
  • wyświetleń: 1656

Całodobowy mecz piłki nożnej - gramy dla Świetlikowa!

W dniach 22 - 23 czerwca - od południa do południa - potrwa w Tychach Całodobowy Mecz Piłki Nożnej! To wyjątkowe wydarzenie, które przed laty zostało zainicjowane przez założyciela Vikinga - Sławomira Buturlę i organizowane było pięciokrotnie przez Stowarzyszenie Sportowe Tychy.

Całodobowy mecz piłki nożnej - gramy dla Świetlikowa!


Najdłuższemu spotkaniu piłkarskiemu w Tychach zawsze towarzyszył charytatywny cel, a każda cegiełka od uczestników, sponsorów i partnerów trafiała na szczytny cel. W przeszłości wsparcie otrzymało Hospicjum im. św. Kaliksta w Tychach czy Fundacja Cicha Nadzieja. Reaktywowany mecz również będzie okazją do wsparcia instytucji, która w Tychach i okolicach robi wiele dobrego - Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo!

Mecz rozpocznie się w sobotnie południe (22.06., godz. 12:00) i zakończy się w niedzielne południe (23.06., godz. 12:00). Mecz toczył się będzie na połowie sztucznego boiska zlokalizowanego przy ul. Andersa 22, a więc do gry potrzebnych jest zaledwie 6-7 osób plus rezerwowi. Każdy zespół chcący wziąć udział musi uiścić opłatę w wysokości minimum 200 zł.

Jest też możliwość zareklamowania się w trakcie imprezy. Wszystkich szczegółów odnośnie gry, organizacji czy reklamy udziela Sławomir Buturla - 668-345-866 / calodobowymecz@gmail.com.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1373189160750203/?ref=newsfeed

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.