• 11 maja 2024
  • 13 maja 2024
  • wyświetleń: 717

[WIDEO] Finał Pucharu Świata na Węgrzech: Karolina Naja ze srebrem!

W piątek 10 maja wystartował Puchar Świata w węgierskim Szeged. W sobotę rozegrano finały. W Finale A w kategorii K4 W 500 m Polska osada w składzie: Karolina Naja (Tychy), Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto wywalczyły 2. miejsce! Gratulujemy!

Polska osada w składzie: Karolina Naja (Tychy), Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto wywalczyły 2 miejsce
Polska osada w składzie: Karolina Naja (Tychy), Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto wywalczyły 2 miejsce w finale Pucharu Świata w Szeged · fot. Polski Związek Kajakowy

Loading...

W kadrze kajakarek, która ma zapewnione sześć nominacji olimpijskich, jest największa rywalizacja o wyjazd do Paryża. Trener Tomasz Kryk zapowiedział, że 9 czerwca, czyli po mistrzostwach Polski, ogłosi skład na igrzyska.