Rozrywka

  • 3 września 2020
  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 1061

Monika Zamachowska w październiku w Mediatece!

Za nami:

W poniedziałek, 5 października w tyskiej Mediatece gościć będzie Monika Zamachowska. Spotkanie w cyklu Tury Kultury rozpocznie się o godzinie 18.00.

Uwaga! Na spotkanie obowiązywać będą wejściówki, których wydawanie biblioteka rozpocznie 14 września w Dziale Muzycznym Mediateki, a ich liczba uzależniona będzie od aktualnych rządowych wytycznych dotyczących epidemii.

Gościem spotkania będzie Monika Zamachowska - dziennikarka i prezenterka telewizyjna. W latach 1995-2011 i 2013-2019 pracowała w TVP2. Była prowadzącą, autorką i współautorką programów Kulty popkultury, Teleadwokat, Europejczycy, Strefa otwarta, Witaj, Europo, Europa da się lubić, Orzeł czy reszta? i Wstęp Wolny. Od października do grudnia 2006 roku zasiadała w jury programu Supertalent. Do listopada 2019 roku współprowadziła poranny program Pytanie na śniadanie. Wcześniej współprowadziła także poranną audycję Radia Złote Przeboje "Złote Przeboje na Dzień Dobry" i pracowała w TTV, gdzie współprowadziła program "Raz lepiej, raz gorzej" oraz Studio TTV. Przez 2,5 roku, do maja 2008 r. była redaktorką naczelną czasopisma „Zwierciadło”.

W 2009 roku uczestniczyła w dziewiątej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami, w którym zajęła 4. miejsce. Wystąpiła również w dwóch filmach: Problemat profesora Czelawy (1985) jako Joasia Paliwoda, córka Janka, oraz Egoiści (2000) jako prezenterka telewizyjna.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.