Rozrywka

  • 22 maja 2023
  • 4 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2542

Teatr alternatywny BELFEgoR: dwa spektakle na Dzień Dziecka!

Za nami:

Teatr alternatywny BELFEgoR zaprasza najmłodszych z okazji ich święta na dwa uwielbiane przez dzieci spektakle: "Cyrkowy świat zwierząt" - specjalnie w wersji od 2. lat oraz oraz przedstawienie "Cukierku, ty łobuzie!" - dla dzieci od 6. roku życia!

Spektakl "Cukierku, ty łobuzie"
Spektakl "Cukierku, ty łobuzie" · fot. materiały prasowe


"Cyrkowy Świat Zwierząt" według Waltera Brooksa to hitowy spektakl dla wszystkich widzów bez względu na wiek. Dużo śpiewu, tańca, humoru, ale przede wszystkim morału, jaki ukrył w swoich powieściach amerykański gigant pedagogiki dziecięcej Walter Brooks. Spektakl trwa 60 minut. Kolorowa scenografia i charakteryzacji powodują ,że będą się na nim dobrze bawić zarówno dzieci jak i młodzież lub dorośli. W premierowych spektaklach grał sam Ireneusz Krosny - najsłynniejszy mim i artysta, komik. Pozostała obsada to międzynarodowy zlepek postaci ze świata teatru. Cyrkowy Świat Zwierząt to spektakl dla małych dzieci od 2 lat!

Bilety na "Cyrkowy świat zwierząt" w niedzielę 4 czerwca: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/97897/tychy/cyrkowy.swiat.zwierzat/

cukierku ty łobuzie


Spektakl "Cukierku Ty Łobuzie" stworzono na podstawie bestselerowej książki dla dzieci (szkoła podstawowa i zerówka) Waldemara Cichonia. W pierwszym tygodniu premierowym obejrzało go 3000 dzieci! Teraz Ty możesz poznać przygody kota Cukierka. Jak wyglądają opowieści o Cukierku przełożone na język… teatru? Sami możecie się przekonać! Spektakl, stworzony na podstawie Waszej ulubionej książki który, można oglądać od marca na deskach Teatru Belfegor w Tychach. Przedstawienie jest przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Bilety na przedstawienie "Cukierku, ty łobuzie":cukierku

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.