• 7 lipca 2024
  • 9 lipca 2024
  • wyświetleń: 3704

Pożar altany na ogródkach działkowych. Mężczyzna przewieziony do szpitala

W sobotę 6 lipca około godziny 8:55 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze altany działkowej na Rodzinnych Ogródkach Działkowych Oskard przy ul. Myśliwskiej. Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków JRG Tychy oraz policja.

Pożar altany na ogródkach działkowych. Mężczyzna przewieziony śmigłowcem LPR do szpitala - 06.07.2024 · fot. 112tychy.pl


Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Jak się okazało w wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba - mężczyzna, który próbował gasić pożar. Mężczyzna doznał poparzeń klatki piersiowej oraz rąk. Po zaopatrzeniu pogotowie przewiozło pacjenta do szpitala.

Strażacy szybko opanowali i ugasili pożar. Po ugaszeniu pożaru konieczna była częściowa rozbiórka spalonych elementów oraz opróżnienie altany i przelanie pogorzeliska. Działania na miejscu trwały około dwóch godzin. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności pożaru.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.