• 5 lipca 2024
  • 19 lipca 2024
  • wyświetleń: 1391

Riedlobus, czyli trajtek poświęcony Ryśkowi Riedlowi na tyskich drogach

Fanów Ryśka Riedla i Dżemu nie brakuje - dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość. Na tyskich ulicach znów możecie znaleźć Riedlobus, w którym unosi się duch Ryśka - nie tylko spoglądającego na nas z tyłu pojazdu, ale i w jego środku, gdzie znajdziecie cytaty z piosenek Dżemu.

Święto GZM: wycieczka Trolejbusem z Bluesem - 30.06.2024
Święto GZM: wycieczka Trolejbusem z Bluesem - 30.06.2024 · fot. Grzegorz Krzysztofik / UM Tychy


Warto przejechać się Trolejbusem z bluesem, który woził uczestników wycieczek podczas Święta GZM, a który teraz regularnie wozi pasażerów w Tychach!

Riedlobus, czyli trajtek poświęcony Ryśkowi Riedlowi na tyskich drogach · fot. M. Borucka


Miejskie Centrum Kultury informuje, że trolejbus będzie kursował w obecnej formie do wydarzenia "Rock na Plaży", a więc do 7 września. To data, którą wszyscy fani rocka, bluesa i Dżemu mają już pewnie wpisaną w kalendarz.

Wszyscy chętni mogą znaleźć trolejbus na trasie dzięki stronie: https://czynaczas.pl/gzm, wpisując w wyszukiwarkę numer taborowy 284/46.Trajtek na mapie oznaczony jest dodatkowo ikonką nutki.

trolejbusem z bluesem , czy na czas


Jeśli spotkasz pojazd na swojej trasie, zrób zdjęcie, wrzuć na swoją tablicę na Facebooku, oznacz Miasto Tychy i Miejskie Centrum Kultury w Tychach i daj znać MCK, że i Ciebie Rysiek powitał w pojeździe swoim legendarnym "sie macie ludzie"!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.