Co, gdzie, kiedy?

  • 22 maja 2024
  • 3 czerwca 2024
  • wyświetleń: 6552

[ZDJĘCIA] Piracki Dzień Dziecka na Paprocanach!

Dzień Dziecka na Paprocanach zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury był prawdziwą piracką przygodą! Na najmłodszych i tych trochę starszych czekała moc atrakcji! Wydarzenie odbyło się w sobotę 1 czerwca w godz. 14.00 - 18.00 na terenie ośrodka wypoczynkowego - przy placu zabaw. Zobaczcie zdjęcia!

Dzień Dziecka na Paprocanach - 01.06.2024 · fot. Miejskie Centrum Kultury w Tychach


Na najmłodsze wilki morskie z okazji ich święta czekało mnóstwo atrakcji w pirackim stylu.
Były gry, wspólne zabawy, a także malowanie twarzy, dzięki czemu każdy mały pirat mógł poczuć się jak prawdziwy bohater! Impreza rozpoczęła się spektaklem „Piraci” w wykonaniu Fabryki Kultury. Gang Żeglarzy umożliwił najmłodszym naukę żeglowania "na sucho". Fundacja Crush on Trash przygotowała rodzinne warsztaty upcyklingowe. Ponadto na milusińskich czekał sprawnościowy tor przeszkód i laserowe potyczki przygotowane przez Fundacja Taktyczna Akademia Kultury "TAK".

Dzielni piraci mogli także wziąć udział w lekcji pokazowej tyskiej sekcji Capoeira Dendê. To był niezapomniany dzień pełen śmiechu, radości i beztroskiej zabawy! Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Miasta Tychy na rok 2024.

Współorganizator festynu: MOSiR Tychy.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.