Co, gdzie, kiedy?

  • 25 stycznia 2024
  • 18 lutego 2024
  • wyświetleń: 4423

Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych na placu targowym

Coś dla fanów antyków i zero waste! W każdą ostatnią niedzielę miesiąca od stycznia do listopada Inicjatywa Tyska zaprasza na Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych! Wydarzenie odbywa się na Placu Targowym w Tychach Starych przy ul. ks. Kapicy w godzinach 9:00 - 14:00. To okazja, aby powspominać i kupić lub wymienić przedmioty z przeszłości.

Jarmark staroci, targowisko na Bielskiej , targ tychy
Tyski Jarmark Staroci · fot. Inicjatywa Tyska


Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych jest imprezą wystawienniczą dla osób z terenu Tychów i innych okolic. Jarmark odbywa się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca za wyjątkiem miesiąca grudnia oraz ewentualnych zmian ze względu na wypadające święta. Wystawiający mogą rozładowywać się od godz. 6.00 i pakować na zakończenie do godz. 15.00.

Organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta Tychy „Inicjatywa Tyska”. Impreza ma charakter non-profit dla organizatora. Koordynatorem imprezy jest radny rady Miasta Tychy Sławomir Sobociński - tel. 602 704 963.

Uczestnikami Jarmarku są osoby prywatne lub podmioty prowadzące działalność gospodarczą posiadające do odsprzedania lub wymiany przedmioty, które swoim wyglądem wskazują, że należą do grupy przedmiotów używanych. Celem Jarmarku jest stworzenie możliwości odsprzedaży używanych lub niepotrzebnych towarów oraz integracja mieszkańców.

staroci

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.