• 5 listopada 2022
  • 7 listopada 2022
  • wyświetleń: 2407

[FOTO] GKS Tychy remisuje z Ruchem Chorzów w śląskich derbach

W sobotnim meczu w ramach 16. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy zremisował w śląskich derbach z Ruchem Chorzów. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

GKS Tychy - Ruch Chorzów - 5.11.2022 · fot. Tomasz Gonsior

Bramki dla GKS Tychy zdobył w 16. oraz 47. minucie Daniel Rumin, z kolei trafienia dla drużyny z Chorzowa zaliczyli Tomasz Swędrowski (40. minuta) oraz Artur Pląskowski (45. minuta).

GKS Tychy - Ruch Chorzów 2:2 (1:2)
1:0 - Daniel Rumin (16.)
1:1 - Tomasz Swędrowski (40.)
1:2 - Artur Pląskowski (45.)
2:2 - Daniel Rumin (47. asysta: Maciej Mańka)

Sędziował: Paweł Malec (Łódź).

GKS Tychy: 13. Konrad Jałocha - 5. Maciej Mańka Ż (69, 99. Dominik Połap), 3. Petr Buchta Ż, 25. Wiktor Żytek, 11. Krzysztof Wołkowicz - 7. Marcin Kozina (78, 20. Gracjan Jaroch), 8. Jan Biegański, 10. Antonio Domínguez (89, 15. Michał Ploch), 98. Mateusz Czyżycki, 77. Patryk Mikita - 19. Daniel Rumin Ż (89, 21. Krzysztof Machowski). Trener Dominik Nowak.

Ruch Chorzów: 82. Jakub Bielecki - 2. Konrad Kasolik, 4. Przemysław Szur, 71. Remigiusz Szywacz Ż - 26. Kacper Michalski (61, 7. Jakub Piątek), 8. Patryk Sikora, 20. Mikołaj Kwietniewski (85, 13. Łukasz Moneta), 23. Artur Pląskowski (61, 14. Łukasz Janoszka), 6. Tomasz Swędrowski (79, 10. Tomasz Foszmańczyk), 5. Tomasz Wójtowicz - 95. Daniel Szczepan Ż. Trener Jarosław Skrobacz.

Widzów: 6873.