Zdrowie

  • 3 czerwca 2024
  • wyświetleń: 169

Centrum Medyczne Hygea rozszerza ofertę o Podstawową Opiekę Zdrowotną w Tychach

Materiał partnera:

Centrum Medyczne Hygea, działające na tyskim rynku od ponad 20 lat podjęło kolejny krok w celu wzmocnienia swojej pozycji jako kompleksowego dostawcy opieki zdrowotnej. Mieszkańcy miasta zyskali nową, dostępną placówkę Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), która została uruchomiona w ramach działalności NZOZ Hygea Sp. z o.o.

stetoskop


Nowa przychodnia POZ w Centrum Medycznym HygeaNowa placówka Podstawowej Opieki Zdrowotnej Centrum Medycznego Hygea znajduje się przy ul. Wyszyńskiego 3, w bliskim sąsiedztwie Szpitala Megrez oraz centrum przesiadkowego, co zapewnia pacjentom łatwy i dogodny dostęp do świadczonych usług. Otwarcie tej jednostki jest istotnym rozszerzeniem oferty centrum, umożliwiając mieszkańcom Tychów dokonanie wyboru Hygei jako świadczeniodawcy POZ.

Kompleksowa opieka medycznaOprócz standardowych usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej, takich jak konsultacje lekarskie, podstawowe badania laboratoryjne i diagnostyczne, Centrum Medyczne Hygea oferuje dostęp do szerokiego spektrum specjalistycznej opieki medycznej. W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, pacjenci mogą skorzystać z porad kardiologicznych, neurologicznych oraz z profilaktyki chorób piersi. Dodatkowo, w ramach prywatnej praktyki, dostępne są usługi psychiatry, diabetologa, chirurga naczyniowego oraz lekarza chorób tarczycy.

Uproszczone procedury i krótszy czas oczekiwaniaJednym z kluczowych udogodnień nowej placówki POZ jest możliwość bezpośredniego wypełnienia deklaracji wyboru świadczeniodawcy przez pacjentów. Ta uproszczona forma rejestracji znacząco upraszcza procedury administracyjne i skraca czas oczekiwania na pierwszą wizytę. Takie podejście jest szczególnie cenne dla osób potrzebujących szybkiego dostępu do opieki medycznej.

Kontynuacja tradycji i rozwój ofertyOtwarcie nowej placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Centrum Medycznym Hygea jest odzwierciedleniem długoletniej tradycji i zaangażowania ośrodka w dostarczanie wysokiej jakości usług zdrowotnych mieszkańcom Tychów. Jednocześnie, to naturalne rozszerzenie oferty, dostosowujące się do stale zmieniających się potrzeb pacjentów i dynamiki rynku medycznego.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Centrum Medycznego Hygea (cmhygea.pl), gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat nowej placówki POZ, godzin przyjęć oraz innych kluczowych aspektów funkcjonowania ośrodka. Kontakt telefoniczny z placówką jest możliwy pod numerem 48 32 227 00 49.